חברת שירותי ניקיון

איך בוחרים חברת ניקיון למשרדים. בתום שעות העבודה ניתן להבחין כי הרהיטים במשרד אינם נקיים כפי שהיו. על מנת לשמור על ריהוט נקי קיימת חשיבות רבה להזמין חברת ניקיון אשר תיקח על עצמה את עבודת הניקיון. כיצד בוחרים את החברה ומה חשוב לשים לב- בכתבה לפניכם.
חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון במחירים שלא הכרתם

חברת ניקיון הינה חברה המציעה שירותי ניקיון ברמה יסודית באמצעות כלים מתקדמים ושימוש בחומרים איכותיים. כיום ניתן לראות חברות ניקיון הצצות כמו פטריות אחרי הגשם ולכן חשוב מאד לבחון את ההיצע. בחנו האם לחברה יש רישיון ורישום לפי החוק,  זאת על מנת שתהיו רגועים ותדעו כי החברה מספקת שירותי ניקיון בהתאם לחוק. יתרה מכך, בחנו את נושא הביטוח עבור העובדים- האם קיים עבורם ביטוח.  באמצעות שיחה עם לקוחות קודמים תהיה לכם האפשרות לבחון את ההיצע ולדעת האם מדובר בחברה מקצועית או שמא יהיה עליכם להמשיך את החיפוש.  במסגרת השיחה עם הלקוחות הקודמים הקפידו לשאול על שעות הפעילות- ישנן חברות אשר מעניקות שירותי ניקיון בשעות הבוקר וחברות אחרות בשעות הערב.

שירותי ניקיון

מגוון שירותי ניקיון

בבואכם לבחור חברת שירותי ניקיון בחנו האם החברה מספקת מגוון שירותי ניקיון , בייחוד כאשר יש צורך לנקות את המשרד מדי יום . בבואכם להתייחס לשירותי הניקיון הכוונה לפוליש וניקוי חלונות  התורמים רבות למראה משרד יפה. חברת ניקיון מקצועית תקפיד על ניקיון דלתות ומשקופים- באזורים הנ"ל מצטבר לא מעט לכלוך ואבק בלי לשים לב ולכן חשוב מאד להקדיש זמן לניקיון.  בתור עובדים ייתכן ואתם לא שמים לב לפרטים הנ"ל , אך חברת ניקיון מקצועית תבחן היטב את המקומות הבעייתיים והנסתרים מהעין ותבצע את הניקיון ביסודיות ומקצועיות. חברה מקצועית המעניקה מגוון שירותי ניקיון  תהיה חברה אשר תדאג כי המשרד שלכם יראה נקי ויפה- מדובר במומחיות אשר תטיב עם האנשים במשרד.

ניקיון דירה מוזנחת

הקפידו לבצע השוואת מחירים

טרם אתם מקבלים החלטה בנושא בחירת חברת ניקיון, יהיה עליכם לבצע השוואת מחירים בקרב חברות הניקיון השונות.  ביצוע השוואת מחירים אשר יכלול שליחת הצעת מחיר דומה למגוון חברות ניקיון תוך קבלת הצעה מתאימה תסייע לכם לבחור את החברה המציעה את המחיר המתאים ביותר. שימו לב, אם חברה מציעה לכם מחיר גבוה יתר על המידה, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ויהיה עליכם לשאול על בסיס מה החברה מציעה את המחיר. חברת ניקיון מקצועית תקבע את המחיר בהתאם להיקף העבודה במשרד. אמנם השכרת שירותיה של חברת ניקיון נחשבת משימה יקרה יותר בהשוואה להשכרת שירות של מנקה פרטי, אבל ההליך מאפשר לכם לחסוך לא מעט הוצאות על חומרי ניקיון- לעיתים רכישת מוצרי ניקיון עשויה להתברר כמשימה לא פשוטה בשל אי היכולת לבחור את המוצרים הטובים ביותר.

Play Video about ניקיון דירות