שירותי ניקיון והדברה

רובינו איננו מחבבים מזיקים קיימים אלפי סוגי של מזיקים בעולם, החל מיתוש וזבובים קטנים וכלה בעכבר וחולדה .במצב הקיים ניתן יתרון בחברה שמציעה גם הדברת מזיקים וגם שירותי ניקיון, שבו היא חוסכת עלויות. שירותי ניקיון כוללים תחומים רבים  החל מניקיון כללי של דירות פרטיות ומשרדים ועד ניקיון של בניני מגורים עד לניקוי שטיחים והברקה קריסטלית.

שירותי ניקיון והדברה

שירותי ניקיון והדברה במחירים שלא הכרתם

במידה והגעתם למסקנה כי אתם חייבים כי חברת שירותי ניקיון אמינה תבצע בעבורכם את ניקיון הדירה או הבניין. הצורך בשירותי ניקיון לבניינים גבר בשנים האחרונות ממספר סיבות העיקריות שבהן מדגישות את גודל הבניינים וריבוי הקומות המקשה על הדיירים לבצע את הניקיון בעצמם כבעבר. ניקוי שטיחים לא כל ניקיון של שטיח דורש הזמנה של חברת ניקיון מקצועית, אך ישנם שטיחים שאם תנסו לנקות אותם בעצמכם הם עלולים  להיהרס, לכן אם רכשתם שטיח יקר בעבודת יד אל תיקחו סיכון והשתמשו בחברת שירותי ניקיון לניקוי השטיח .

חברת ניקיון מומלצת

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית היא הברקה של מרצפות שהתיישנו או שחדרו אליהן חומרים שונים. בנוסף ניתן לבצע אותה אחרי שיפוץ הדירה . הברקה קריסטלית היא שפשוף ומירוק של המרצפות עם צמר פלדה וגלגל הברקה. בנוסף ניתן מרוח חומר השומר על המרצפות מבריקות לאורך זמן.

הברקה קריסטלית

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים צריכה להתבצע על ידי מדביר מורשה ומוסמך בלבד על המדביר להציג בפניכם את התעודה שלו בתוקף. תעודה זו צריכה לכלול שהמדביר מאושר להדביר מזיקים מטעם משרד הבריאות ואיכות הסביבה. קיימות שיטות רבות להדברת מזיקים חלקן יעילות יותר וחלקן פחות.

  • השיטה הכימית – בעבר השתמשו בזרחנים אורגניים, שהן קפסולות הניתנות לראיה בעין המכילות בתוכן גז עצבים. פיזור בנקודות מועדות לפורענות כמו בתוך הכיורים היה גורם להדברת המזיקים.

  • השיטה הביולוגית – ניתן להשתמש בשיטה זאת שמטרתה היא בעצם להכיר את החולשה של המזיקים ולפעול לפיה, לדוגמא בטיפול בקן נמלים ההבנה כי חיסול הנמלה המלכה תחסל את כל קן הנמלים. תגרום למדביר להרג את המלכה בלבד, ובכך יחוסל כל הקן.

  • שיטה האולטרה סונית – שיטת זו משתמשת בגלי קול שבני האדם אינם מסוגלים לשמוע, אך המזיקים כן והם מתרחקים למקום אחר. שיטה זו בעלת חיסרון ועולה יקר משום שהיא אינה מטפלת בבעיה מין השורש, המזיקים מאולצים לברוח למקום רחוק יותר, לכן יש להציב את מכשירי גלי הקול על שטח רחב.
Play Video about ניקיון דירות