פינוי דירה מתכולה

קיבלתם דירה מירושה – אתם מתבוננים בה, ומבינים כי דרושה עבודה רבה עד שיהיה ניתן לחשוב על להתגורר בה הלכה למעשה. הבעיה הראשונה היא שיש בדירה יותר מדי חפצים בהם לא צפוי שימוש על ידיכם, בין אם כאלה ישנים, תקולים או פריטים בהם אין צורך כלל וכלל. בהמשך לכך ולאחר מכן נדרשים מאמצים על מנת להפוך את הדירה לראויה למגורים – הזמנה של שירותי ניקיון, למשל, או ארגון הדירה בצורה שמתאימה לרצונות שלכם.

המאמר הנוכחי מציג עבורכם מספר דגשים שיסייעו לכם לבצע את התהליך הזה על הצד הטוב ביותר, בדגש על הבחירה המושכלת של חברת פינוי דירה. בסוף המאמר נפנה אתכם גם לחברה שאנו סומכים עליה,  בתורחברת פינוי דירה אמינה ומקצועית.

התאמה למשימה הספציפית

חברות פינוי דירה נבדלות ביניהן בלא מעט מאפיינים, כאשר גם סל השירותים שלהן אינו קבוע. כצעד ראשון, לכן, עליכם לוודא את ההתאמה של החברה לביצוע המשימה. זה מתחיל עם אזורי הפעילות של החברה, אשר אינם קבועים. חשוב לוודא שהחברה אכן מכירה את האזור האמור על הצד הטוב ביותר, מה שיאפשר לה לדעת, למשל, מהם אזורי הטמנת האשפה המורשים הנמצאים בתוכו. לכאורה, דבר שלא אמור לעניין אתכם. אך אם למשל, איכות הסביבה חשובה לכם, חשבו שנית.

יש לתת את הדעת גם על סדר הגודל של הפינויים שמבצעת אותה חברה, פונקציה של כוח האדם העומד לרשותה, הציוד שהיא מחזיקה (למשל, משאיות או אפילו מנופים) ושל שנות הניסיון שלה בתחום. לא תרצו להזמין לפינוי גדול חברה עם טנדר קטן. לעיתים צריך משאית ומנוף אחרת אתם מסכנים את הסדר והשלום עם השכנים (לא נעים להמתין למעלית שנתפסה על ידי מובילים ובטח שלא נעים לגרום נזק למעלית הבית המשותף שלא נועדה להעמסת תכולות ולגלות שלמפנים אין ביטוח) בדומה לתחומים אחרים, המלצה מועילה בהחלט היא להעניק עדיפות לחברות אשר מחזיקות בניסיון רב בפינוי מהסוג הספציפי שאתם מעוניינים לבצע.

חשיבותו של צוות העבודה

בעת בחירת חברה לפינוי דירה, צריך לבחון מה בדיוק כולל כוח האדם שלה. גם כאן, השאיפה היא למגוון רחב ככל הניתן של אפשרויות, מה שיקל על התאמת החברה למשימה ספציפית. צוות החברה צריך לכלול בתוכו, למשל, הן מובילים והן מעריכי תכולה, שיוכלו לסקור את מאפייני הפריטים, לקבוע את ערכם וכן לדעת מה עשוי להיות הביקוש להם. הדבר עשוי להשפיע על הייעוד החדש שלהם ועל ההחלטה האם להעביר אותם לאתרי ההטמנה, למכור אותם, לתרום אותם לנזקקים וכיוצא בזה.

אל תוותרו על חוזה מסודר

בלא מעט תחומים, אנחנו סומכים על המילה של הגורם שעתיד להעניק לנו את השירות, מצפים כי הכול "יהיה בסדר". בתחום של פינוי הדירה, עם זאת, אתם חושבים שזו הגישה הנכונה? אם כן, חשבו שנית… עקב המשתנים הרבים שצריכים להיכנס לתוך המשוואה, וכדי למנוע אי הבנות עם החברה המבצעת, חשוב להעלות את כל הסוגיות הנוגעות לפינוי על הכתב, עם חתימת שני הצדדים. בין השאר, מדובר כאן על התאריך והשעה הספציפיים, הפעולות שייכללו במסגרת הפינוי (למשל, מיון התכולה), הצוות והציוד שיגיעו מטעמה של החברה, המחיר וכיוצא בזה. לא תאמינו עד כמה הפעולה הפשוטה של ניסוח חוזה עבודה יכולה לסייע בהמשך הדרך.

סוגיית ההמלצות הבלתי נמנעת

בדומה לנותני שירותים אחרים, שמה של חברה לפינוי דירות צריך ללכת לפניה. עליכם לבחור, כמובן, בחברות אשר המוניטין שלהן בתחום הוא המרשים ביותר האפשרי. דרך יעילה להתרשם מכך היא באמצעות סקירת חוות דעת על החברה האמורה, אשר חשוב לוודא שהן אכן אמינות (לא חסרות הרי המלצות מפוברקות ברשת).

המלצה חשובה היא להתבסס אך ורק על המלצות מפורטות, שנראה שיש מאחוריהן דבר, וכן ליצור קשר אישי עם הגורם שמספק את ההמלצה. היות ואין סממן ברור יותר לאמינות המלצה מאשר לראות את האדם שמספק אותה, ניתן בהחלט להעדיף המלצות הניתנות באופן ישיר, או אפילו בוידאו: העידן הטכנולוגי בו אנו חיים מאפשר את זה וחברות רציניות- עושות את זה.

אפשר להיעזר גם בחברת הניקיון

הסוגיה המשמעותית האחרונה היא שבבחירה שלכם, אתם בהחלט יכולים להיעזר בגורמים מקצועיים הבאים בקשר עם חברת הפינוי, או אפילו מקיימים איתה שיתופי פעולה פורים רבים. מניסיוננו, נשמח להמליץ לכם על שירותיה של חברת של דרור פינויים. חברה זו עומדת בכל הקריטריונים של שביעות רצון הלקוחות והתרשמותנו היא שהיא משרתת אותם נאמנה. כל הלקוחות חוזרים מרוצים. בהצלחה!

Play Video about ניקיון דירות