פינוי דירה וניקיון

רובנו כבר עברנו דירה במהלך חיינו ויודעים במה הדבר כרוך. מדובר לרוב על כאב ראש לא קטן הכולל הוצאת כל החפצים, מיונם לחפצים הממשיכים איתנו הלאה וכאלה אותם נמסור או נזרוק. את החפצים שנשמור יש לארוז בארגזים, לנקות את הדירה, בקיצור- לא מעט עבודה. עם זאת, רובנו מסתדרים ועושים אותה בעצמנו. אם כך, מדוע ישנם חברות פינוי דירה? מתי נזדקק להן ומהם היתרונות בקבלת שירות זה?

פינוי דירה וניקיון

לעשות סדר כמו שצריך ולתרום לסביבה

חברת פינוי דירה תעשה בדירה סדר אמיתי. את כל החפצים שלא תרצו לשמור היא תיקח ותמיין אותם בצורה הטובה ביותר. אם את רוב החפצים שאינכם זקוקים להם אתם זורקים, חברת פינוי דירה נותנת חיים חדשים לרבים מהם. היא תמכור חפצים רבים, כולל כלים ישנים ותכשיטים. לחברות אלה ישנם קשרים עם סוחרי תכשיטים, סוחרים בשווקים או בחנויות יד שניה, כך שהמכירות שהן יבצעו מקיפות בהרבה ממכירת חפצים באינטרנט שאתם תנסו לעשות במקרה הטוב. את החפצים שלא רואות החברות כמתאימים למכירה הן ימסרו. הן נמצאות בקשר עם ארגונים רבים ויודעות בדיוק למה זקוק כל ארגון, כך שגם מסירת חפצים אינה שרירותית. אם ישנם חפצים שבורים ומקולקלים הם כמובן לא ימסרו אלא יועברו עם יתר האשפה לאתר האשפה המרכזי באזור מגוריכם. ללא ספק חברת פינוי דירה תבצע את עבודת המיחזור הטובה ביותר.

לפנות תכולת דירה מכל מקום

במיוחד בבתים ישנים, הנגישות לדירות היא בעייתית. תארו לכם שהייתם צריכים לפנות בעצמכם את תכולת הדירה שירשתם, הנמצאת במבנה ישן בקומה רביעית ללא מעלית, ונוסף על כך גם הגישה לבניין אינה נוחה וכרוכה בהליכה בשביל או עליה במדרגות. ללא ספק ישנו צורך כאן בעזרה חיצונית. חברת פינוי דירה מבצעת פינוי גם כאשר הנגישות אנה נוחה. בעזרת ציוד כמו מנופים ומתקני הרמה שונים היא תפנה את תכולת הדירה ותחסוך לכם עבודה רבה.

 

לחסוך התמודדות עם מצבים כואבים

כאשר ישנו צורך לערוך פינוי דירה מתכולה לדירת הוריכם שזה עתה ירשתם, דירה בה העברתם את ילדותכם, זהו מצב כואב וקשה להתמודדות. סידור דירת היורשים נעשית לרוב זמן קצר לאחר מותו של הורה אהוב, דבר אשר בפני עצמו לא קל להתמודדות. בנוסף, הדירה ספוגה בזיכרונות וחפצים שליוו את היורשים לאורך שנים. זהו מצב בו עדיף לתת למקצוענים לעשות את המלאכה ולהתמודד עם מיון החפצים, ארגונם והפינוי שלהם. כמובן שהעבודה נעשית ברגישות רבה וכל חפץ מפונה יעבור את האישור שלכם.

Play Video about ניקיון דירות