פוליש

פוליש היא מילה גנרית ורחבה מאד שמתייחסת למכלול עשיר של פעולות שונות אותן מבצעים על מנת להבריק מרצפות או על מנת לנקות רצפות. ניקיון תדיר אמנם יוכל לסייע לשמור על מראה מצוחצח ונקי באופן קבוע, אבל לא כל רמה של פוליש תבטיח ברק אמיתי. מטרה נוספת הנה פוליש לאחר שיפוצים. למעשה, לעיתים השחיקה יוצרת מראה עכור ואף מעט מלוכלך רק מעצם היותה מצטברת, כך שנוצר מצב בו לא משנה כמה ננקה, זה עדיין לא יראה טוב. מכירים את זה? בטוח שאתם מכירים את זה, וזה ניכר במיוחד על משטחי עבודה, על חיפויי הקירות ובמיוחד על הריצוף, באזורי הבית המשותפים בפרט. במקרים רבים, אנשים אומרים פשוט נואש ויוצאים לשיפוץ והחלפה של אותם משטחים שנשחקו עם הזמן מעבודה מרובה, גרירה של רהיטים, שימוש רב ובלאי טבעי של החומר, אבל למעשה- כדאי לדעת שכדי לקבל מראה מבריק ומרענן לא תמיד חייבים לרוץ ולשפץ.

פוליש

תעשו פוליש - תחסכו כסף

על מנת לקבל מראה נקי ומנצנץ לא תמיד חייבים לעשות שיפוץ כולל, למעשה, לא חייבים לעשות שיפוץ בכלל. ניקוי יסודי על ידי חברת ניקיון מקצועית יאפשר לקבל תוצאות חסרות תקדים, ובמיוחד אם תעשו פוליש. פוליש לבית ולרצפה ולמשטח העבודה במטבח יעניק מראה חדש לחלוטין, מה שישליך על החלל כולו. כאילו החלפתם לחלוטין את הרצפה ואת הקרמיקות בבית. פוליש לבית מאפשר פעולת קרצוף יסודית ביותר. כתוצאה ממנה מוסרת השכבה העליונה והשחוקה של האבן, ונחשפת שכבה חדשה שלא ניזוקה. השכבה הזו עוברת תהליך הגנה שישמור עליה מפני השחיקה שצפויה לה- ואתם יכולים ליהנות ממראה חדש לחלוטין. פוליש ניתן לעשות כמעט לכל סוגי האבנים, לרבות אבנים טבעיות, ובמקרים ספציפיים, בהם פוליש קלאסי לא מתאים, ניתן לבצע התאמה אישית של סוג הפוליש לסוג האבן אצלכם בבית.

פוליש לבית - אז מהו פוליש?

פוליש היא למעשה פעולת קרצוף יסודית הנעשית באמצעות מכשור וחומרים מיוחדים ומביאה תוצאות ששום פעולת ניקוי אחרת לא מסוגלת לספק. סוג הפוליש מותאם לסוג המרצפות, כך שאין סגנון פילוש אחד אחיד עבור כל סוגי הריצוף והחיפויים, ותפקידו של בעל המקצוע הוא להתאים את סוג הפוליש הנדרש. שימו לב שלא לכל ריצוף או חיפוי ניתן לבצע פוליש.

פוליש לבית לסוגיו השונים כולל לרוב את פוליש הווקס, הפוליש האקרילי, ופוליש קריסטל. פוליש קריסטל מתאים לליטוש ריצוף שיש או אבן, ופעולת הליטוש עצמה מתבצע ליטוש פולשני אל תוך האבן, באמצעות החדרת חומרים לריצוף עצמו, אלה מאפשרים לבצע ניקוי יסודי של השכבה העליונה ובכך להעניק לריצוף את הברק הראשוני, שנעלם עם הזמן.

לטובת חומרים בעלי רמת חוזק גבוהה יותר משיש או אבן יותאם לרוב פוליש אקרילי שבמסגרתו תוענק גם שכבת הגנה עמידה לריצוף.

במסגרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועי תוכלו לקבל גם שירותי פוליש לבית והברקה לרצפה שלכם. מומחה מטעם החברה יבחן את הריצוף שלכם, יאבן אם הוא מתאים להברקת הפוליש, ובמידה וימצא שכן, יתאים גם את סוג הפוליש הנכון עבור הרצפה שלכם. באופן כזה תוכלו להרוויח רצפה חדשה לחלוטין, מבלי שתצטרכו להחליף את הריצוף, להשקיע הון עתק ולהכניס את הבית כולו לשיפוצים.

צלצלו כעת לפסגת הפוליש וקבלו הצעת מחיר משתלמת לפוליש לרצפת הבית.
בנוסף תוכלו לקבל שירותי ניקיון ותחזוקה כוללים לבית או לדירה, בהתאם לצורך.

כתוב את הכותרת כאן

כל אחד מאתנו רוצה לחיות בסביבה נקייה ומבריקה. כאשר סביבת העבודה או סביבת המגורים שלנו מצוחצחת יותר נעים לנו להיות בה ולחיות בה את חיינו. כאשר רצפת החלל בו אנחנו עובדים או גרים עשויה משיש או מבטון ניקוי רגיל עם מים וסבון לא מספיק. בשביל שרצפת שיש תהיה מבריקה ונקיה יש להזמין חברת פוליש. פוליש קריסטל נעשה על ידי מכונה מיוחדת. המכונה עוברת על המרצפות בעזרת חומר מיוחד וצמר פלדה. פעולה זו עמוקה יותר מאשר שטיפה של הרצפה עם סמרטוט ומגב. למעשה מכונת הפוליש מקרצפת גם את הרצפה וכך חושפת בה שכבה נקייה יותר ומבריקה.

פוליש – מה זה פוליש

יש הרבה סוגים שונים של פוליש. פוליש קריסטל הוא למשל אחד הסוגים היעילים והפופולריים ביותר להברקת הרצפה. כאשר אנחנו מבצעים פעולה זו על הרצפה למעשה מבריקים אותה. התהליך מאוד פשוט: מכונה מיוחדת (שדומה בצורה שלה לשואב אבק או למנקה מרצפות) עוברת על הרצפה ומחדירה חומרי יסוד והברקה בתוך המרצפות וכך מבריקה אותה. פעולה מסוג זה מורידה שכבות רבות של לכלוך ואבק מהרצפה שלנו. סוג זה של פוליש מתאים לכל חלל ובמיוחד לסוגי ריצוף מיוחדים כמו ריצוף אבן, ריצוף שיש ועוד. לאחר התהליך נשים לב לשינוי משמעותי ברצפה שלנו – היא פשוט תהיה נקייה יותר, חלקה יותר ומבריקה יותר.

כתוב את הכותרת כאן

כאשר אנחנו משקיעים בפוליש קריסטל לרצפה שלנו אנחנו משקיעים בתדמית שלנו. פוליש חשוב במיוחד לבנייני משרדים, מרכזי קניות, בתי חולים, אך לא רק להם, גם בבית הפרטי שלנו חשוב שנקפיד על מראה המרצפות. איכות החיים שלנו תשתפר פלאים כאשר בחלל העבודה או בחלל המגורים שלנו תהיה רצפה נקייה יותר. רצפה נקייה יכולה לסייע לנו לעשות תדמית חיובית יותר על אנשים שמבקרים בנכס שלנו. אם אנחנו רוצים למשל למכור את הנכס או להשכיר אותו כדאי לנו לפני שבאים קונים או שוכרים פוטנציאליים להבריק את הרצפה ע"י פוליש קריסטל – כי אז הנכס יראה יוקרתי יותר ויעשה רושם טוב יותר.

Play Video about ניקיון דירות