פוליש קריסטל

לחדש את הרצפה בלי להפוך את הביתפוליש קריסטל כשרוצים לרענן את מראה הבית, וחושבים על שיפוץ, זה תמיד מתחיל או מסתכם בהחלפת הריצוף של הבית, ולא בכדי. רצפת הבית תופסת את החלק הארי של המרחב והחלפה שלה בלבד משנה את המראה כולו, לכן אנשים רבים מתרכזים בעיקר ברצפה שביכולתה לעשות שינוי מקצה לקצה במרחב. ההחלטה להחליף את הרצפה מגיעה בשני מקרים לרוב, כשרוצים לשנות את עיצוב הבית וכשרוצים להעניק לו מראה חדש ומרענן יותר בגלל עייפות החומר. כדאי לדעת שאם גם אתם החלטתם שאתם רוצים שינוי כי הריצוף הקיים נראה ישן ועכור, ואתם כבר לא ממש מצליחים לזכור איך נראתה הרצפה בהתחלה, אתם לא באמת חייבים להיכנס לשיפוץ שירים את כל הבית על הרגלים וירוקן את חשבון הבנק. במקום להרים את כל הרצפה, להיכנס להוצאות ולהכניס את הבית למטח, הזמינו חברה מקצועית שתעשה לכם פוליש ותזכה אתכם ברצפה חדשה, בלי באמת להחליף אותה. בעלות שולית, ביחס לעלות החלפת הרצפה, ובלי בלגן בכלל.

פוליש קריסטל, התאמת פוליש לסוג הרצפה

פוליש הוא פעולת קצוף שמטרתה לחשוף את השכבה התחתונה של האבן, כאשר השכבה העליונה, השחוקה והעכורה מוסרת, ונחשפת שכבה חדשה לחלוטין שמתאפיינת במראה חדש ומבריק, ממש כמו ביום הראשון שלה. פוליש מתבצע תוך שימוש במכשור וחומרים שונים ועל מנת לשמור על האבן חשוב מאד להתאים לכל סוג אבן את סוג הפוליש המיטבי עבורה.  

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הוא סוג הפוליש האיכותי והאפקטיבי ביותר, הוא מיועד לרצפות שנמצאות תחת עומס רב ומסוגל לספק את ההגנה שהן זקוקות להן גם כשהשחיקה היא מרובה ובקצב גבוה. למעשה, רמת האפקטיביות הגבוהה של פוליש קריסטל יעדה אותו תחילה למקומות הומי אדם, עד שסוד הקסם של סוג פוליש זה מצא דרכו גם אל הבית הפרטי של האזרח הישראלי. כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות פוליש קריסטל לרצפה שלהם, ובכך מבטיחים תוחלת חיים ארוכה יותר של הריצוף, תוך שימור המראה הטבעי של האבן, הברק והניקיון שלה. פוליש קריסטל מתאים כמעט לכל סוגי האבנים והריצוף, למעט קרמיקה וגרניט פורצלן, חומרים שאינם מתאימים לשום סוג של פוליש.  

פוליש קריסטל- יתרונות

כאמור, פוליש קריסטל הינו סוג הפוליש העמיד והאיכותי ביותר שקיים כיום בשוק. תהליך העבודה מתבצע במספר שלבים, כאשר מדובר על תהליך מורכב ולא פשוט, אשר דורש מומחיות ומיומנות. פוליש קריסטל יכול להתבצע רק על ידי מומחה מנוסה, ואין לבצעו בשום נסיבות אחרות. במסגרת הפוליש מוחדרים חומרים אל תוך האריח, אלה מחדשים את מראה האריח ומספקים לו הגנה שמשפרת את עמידותו בפני כתמים, שריטות ושחיקה שמאפיינת את אריחי הרצפה. שכבת ההגנה שמקבלת הרצפה בזכות פוליש קריסטל היא סופר עמידה וכמעט אטומה לחלוטין. לפוליש קריסטל יש יתרון מובהק נוסף – פוליש קריסטל מונע החלקה. אם אתם רוצים להבטיח לעצמם את הרצפה המושלמת, את מקסימום ההגנה ואת האפשרות של שימור מראה הרצפה לטווח הארוך- הפתרון נמצא ממש מתחת לאף. צלצלו עכשיו לפסגת הפוליש קבלו הצעת מחיר והמומחים שלנו בדרך אליכם- להעניק לכם רצפה חדשה לחלוטין, מבלי להחליף אותה כלל.

Play Video about ניקיון דירות