פוליש לרצפה

כמעט בכל בית מגיע הרגע שבו הרצפה מתחילה להראות שחוקה, פוליש לרצפהעכורה, ולא משנה כמה מנקים אותה, היא לא באמת מקבלת את המראה הנקי והמנצנץ שהיה לה בהתחלה. בשלב מסוים, לאחר מספר שנים, תקופה שמשתנה בין בית לבית, הברק של הרצפה שלנו נעלם, ובבתים רבים זה קורה מהר יותר מאשר באלה האחרים.

היווצרותו של המראה השחוק של הרצפה הוא תהליך די טבעי ובלתי נמנע. במקרים שבהם לא מנקים מיד חומרים שנשפכו על הרצפה, מהר מאד ייווצרו כתמים, גם במצבים שבהם אבן המשטח אינה סופגת, אבל גם בהינתן משטח עמיד לחלוטין, שחיקה היא בלתי נמנעת. נעילת עקבים בבית, גרירה של רהיטים, שימוש בחומרי ניקוי לא טובים והזמן יוצרים שריטות ושפשוף של החומר, מה שמוביל ליצירת מראה עכור ולאובדן הברק הטבעי של האבן. משמעות הדבר היא שגם ניקיון יסודי ותדיר לא יספק את העבודה ולא יוכל באמת לפתור את בעיית המראה ההולך ומתיישן. רצפת הבית תופסת את השטח הגדול ביותר במרחב משום שהיא מתפרסת על פני פאה שלמה של המבנה. פרוש הדבר הוא שהיא משליכה על המרחב כולו, ולא משנה כמה טוב נראה הבית, כשהרצפה כבר שחוקה, הבית כולו נראה פחות טוב.

בשלב זה אנשים רבים נכנעים ומחליטים ללכת על שיפוץ שכולל לכל הפחות את החלפת הרצפה כולה. תהליך ארוך, יקר ומטריח ביותר. אבל, האם זו האפשרות היחידה שקיימת לשיפור מראה הרצפה?

פוליש לרצפה, הזמינו חברת ניקיון

אנשים רבים אינם יודעים שלהחלפת הרצפה יש אלטרנטיבה, אבל האמת היא שאלטרנטיבה קיימת, היא אפקטיבית והיא נקראת פוליש לרצפה .

פוליש לרצפה היא פעולת ניקיון יסודית שמאפשרת לקבל תוצאות שניקיון רגיל אינו מאפשר, גם עם מיטב חומרי הניקוי. פוליש לרצפה הוא שם גנרי, אבל כדאי לדעת שלכל סוג של ריצוף מתאימים סוג ספציפי של פוליש, התואם את מאפייניה של האבן.

למעשה, מדובר על פעולה שהיא פולשנית המערבת שימוש במכונות וחומרים שאינם מיועדים לשימוש שאינו מקצועי. במסגרת פוליש לרצפה מוסרת השכבה העליונה של הרצפה ונחשפת שכבה תחתונה, "טרייה" ושמורה. תהליך ההסרה נעשה בדרכים שונות הכוללות שיוף והחדרה של חומרים אל תוך האבן. עם חשיפת השכבה התחתונה מתבצעת גם פעולת שימור הכוללת ציפוי של השכבה החדשה הזאת בשכבה הגנה שתפקידה לשמור על האבן מפני שחיקה.

סוגי פוליש לרצפה

התאמת סוג פוליש לרצפה נעשית על ידי מומחה שמאבן את האבן ויכול להתאים את הפתרון הטוב ביותר, בהתאם לתכונות והאיכויות של האבן שמרצפת את הבית. בין סוגי פוליש לרצפה ניתן למצוא פוליש אקרילי, פוליש ווקס ופוליש קריסטל, כאשר כל אחד מהם הינו מיטבי לסוגים אחרים של אבנים.

פוליש לרצפה היא פרוצדורה מהירה יחסית, והיא כלכלית הרבה יותר מהחלפת הריצוף בבית. בשיחת טלפון קצרה תוכלו לקבל אומדן מחירים, ובהינתן המידע הדרוש, תוכלו לקבל אף הצעת מחיר טלפונית. כך שבפעולה אחת קטנה מצידכם תוכלו להבטיח לעצמכם רצפה חדשה, נקייה ומנצנצת, וכל זה מבלי להחליף אותה ומבלי להשקיע הון עתק לטובת העניין.

צלצלו עכשיו לפסגת הפוליש, קבלו הצעת מחיר משתלמת, ואנחנו בדרך אליכם, להעניק לכם רצפה חדשה, מבריקה ומראה מרענן לבית כולו.

Play Video about ניקיון דירות