ניקיון משרדים

נכון, הגשמים עוד לא נראים באופק אך בסתיו ההפכפך הם יכולים להופיע ממש מחר. לכן, נטיב אם נתכונן כראוי. קראו כאן את הטיפים שיחסכו לכם הרבה כסף בעונה ויחסכו מכם שיפוצים ותיקונים. בתקופת החורף העובדים לרוב נמנעים מפעילות מחוץ למשרד ומעדיפים להישאר בחדר המחומם. בשל כך חשוב להנעים את זמנם ולספק להם סביבת עבודה נקייה, מאורגנת וריחנית. מחקרים מוכיחים כי שהייה במשרד נקי ונעים מגבירה את יעילות העובדים, את המוטיבציה, החיוניות ובהירות המחשבה, ומונעת הפרעות, החסות דעת ואף כאבי ראש והרגשת מחנק. לכן, סביבת עבודה נקייה אינה רק צורך אלמנטרי, היא גם מבטיחה תפוקה טובה בעבודה ומכן נחיצותה. השכרת שירותיה של חברת ניקיון משרדים המתמחה גם בשירותי פוליש בנוסף לניקיון שוטף יתרון גדול, כוון שהיא יכולה לספק לכם משרד מבריק, נקי ונעים לשהייה בתוך מספר שעות. חשוב לציין כי בעוד פעולות הניקיון השוטפות נעשות מבלי להפריע לעובדים, פעולת הפוליש וההברקה החד פעמית דורשת פינוי העובדים מהמשרד. לכן, מוטב להזמין את השירות מחברת הניקיון בהקדם ולקבוע את השעה לביצוע לסיום יום העבודה, אז העובדים יצאו לביתם ועובדי הניקיון יוכלו לעבוד ללא הפרעה, ולסיים את פעולת ההברקה בזמן קצר.

ניקיון משרדים

בהזמנת שירות הניקיון של פסגת הפוליש תקבלו ניקיון יסודי של כל המשרד הכולל:

ניקיון תריסים – ניקיון הכולל קירצוף התריסים שטיפתם וייבושם.
ניקיון חלונות – ניקיון הכולל קירצוף והורדת שכבות סיליקון (בדרך כלל בחלונות חדשים) והברקת החלון ברמת גימור מאוד גבוהה.
ניקיון מסילות – ניקיון מסילות החלונות בכל המשרד משאריות הבניה ולכלוך מצטבר.
ניקיון מסגרות – ניקיון של מסגרות החלונות בכל המשרד הכולל הורדת שאריות צבע שנצבע בטעות בעת צביעת הקיר.
ניקיון חדרי שרותים – ניקיון יסודי הכולל חיפוי קירות הקרמיקה, ניקיון של הברזים,הברקת המראות וחיטוי יסודי לאסלות.
ניקיון מטבח – שאיבת הלכלוך והנסורת בשואב אבק וניקוי במטלית לחה בלבד ללא שום חומר בתוך הארון ומבחוץ.
ניקיון דלתות ומשקופים – ניקיון במטלית לחה בלבד של הדלתות והמשקופים.
ניקיון ריצפה + פנאלים – הורדת שאריות הצבע מהפנאל אשר נצבע בטעות בעת צביעת הקיר וקירצוף הרצפה הכולל הורדת הליכלוך אשר נותר משאריות הבניה ו/או השיפוץ כולל שאריות צבע.
הדברה- בגמר הניקיון של המשרד תקבלו הדברת מזיקים בחינם.

אנו מבטיחים – ניקיון של כל המשרד מהריצפה ועד התקרה עד גרגיר האבק האחרון. 

אולי יעניין אותך ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

יש חור בדלי, הו יוסף, הו יוסף

מכירים את השיר הוותיק? במידה ולא תמהרו לאטום את תקרת המשרד- תינתן לכם ההזדמנות לזמזם את השיר שוב ושוב. איטום התקרה הוא בגדר פעולה הכרחית בכלל המשרדים ובעיקר באלה שנבנו לפני 15 שנים ויותר. מכוון שמדובר בפעולה מאומצת ומאתגרת מומלץ שתיעזרו באיש מקצוע המיומן בכך. בבדיקת הגג יוודה שאין חורים או פרצות המאפשרות חדירת מי גשם אל המבנה, ושהמרזבים פנויים ומסוגלים לפנות את המים הרחק ממשרדכם.

חברת ניקיון מומלצת

השקיעו בניקוי יסודי של המשרד

בתקופת החורף העובדים לרוב נמנעים מפעילות מחוץ למשרד ומעדיפים להישאר בחדר המחומם. בשל כך חשוב להנעים את זמנם ולספק להם סביבת עבודה נקייה, מאורגנת וריחנית. מחקרים מוכיחים כי שהייה במשרד נקי ונעים מגבירה את יעילות העובדים, את המוטיבציה, החיוניות ובהירות המחשבה, ומונעת הפרעות, החסות דעת ואף כאבי ראש והרגשת מחנק. לכן, סביבת עבודה נקייה אינה רק צורך אלמנטרי, היא גם מבטיחה תפוקה טובה בעבודה ומכן נחיצותה. השכרת שירותיה של חברת ניקיון משרדים המתמחה גם בשירותי פוליש בנוסף לניקיון שוטף יתרון גדול, כוון שהיא יכולה לספק לכם משרד מבריק, נקי ונעים לשהייה בתוך מספר שעות. חשוב לציין כי בעוד פעולות הניקיון השוטפות נעשות מבלי להפריע לעובדים, פעולת הפוליש וההברקה החד פעמית דורשת פינוי העובדים מהמשרד. לכן, מוטב להזמין את השירות מחברת הניקיון בהקדם ולקבוע את השעה לביצוע לסיום יום העבודה, אז העובדים יצאו לביתם ועובדי הניקיון יוכלו לעבוד ללא הפרעה, ולסיים את פעולת ההברקה בזמן קצר.

פוליש

בדקו את תקינות המזגנים במשרד

אחת ההפרעות הגדולות ביותר ליום העבודה היא המלחמה הרגילה על השליטה בטמפרטורה במשרד, כשמצד אחד "הקפואים" שתמיד דורשים העלאה של הטמפרטורה, ומצד שני "המחוממים" שלא מסוגלים להתרכז בחום הרב. אולי לא תצליחו להביא שלום בין הצדדים, אך אם תשאירו את העובדים במשרד בו המזגן תקול- מובטחת לכם המולה גדולה. לכן, הזמינו טכנאי מזגנים לבדיקה טרם בוא החורף, שכן ביקור טכנאי בשיאה של העונה הגשומה יעלה הרבה, ולא תמיד יתבצע במהירות בשל עומס העבודה.

ניקוי חלונות

שלוש פעולות שיבטיחו שקט נפשי

שלושת הבעיות הנפוצות בחורף הם דליפה מהגג, לכלוך במשרד ומזגנים תקולים. עלות התיקון של שלושת הבעיות הללו גבוהה מאוד ועוגמת הנפש המתלווה להמתנה לטכנאי, תיאום לו"ז, קבלת הצעת מחיר וניהול משא ומתן סביב העבודה- מעבירות אדם על דעתו. לכן, בדיקת איטום הגגות ותקינות המרזבים, ניקיון כללי במשרד הכולל גם פוליש והברקה ובדיקת תקינות המזגנים יחסכו מכם כאב ראש מתמשך. מהרו לבצע זאת לפני החורף ותיהנו משקט נפשי ומשרד המתפקד כראוי. חורף נעים!  

Play Video about ניקיון דירות