ניקיון לפסח

חגי תשרי אוטוטו מגיעים אלינו ואנו רוצים בחגים אלה לארח אנשים קרובים, לנפוש בבית שלנו (ולאו דווקא בחופי הכינרת) וליהנות מימים בהם לא נצטרך לעבוד, אלא פשוט נשב לנו רגל על רגל בסלון, נקרא עיתון במיטה, ננמנם במרפסת או שפשוט נבשל ארוחות גורמה וארוחות חג במטבח. כאשר אנו מתכננים את כל אלה ובעיקר את תקופת החגים, אנו רוצים שהבית שלנו כמו גם החצר וכל מקום בחלל יראו נהדר, בין אם עבורנו ועבור המשפחה שלנו, לבין אם כדי שנוכל לארח חברים ומשפחה בכיף. בשל כך חשוב לדעת כי ניקיון הבית לקראת החגים היא דרך נהדרת להכין את הבית לחג. אבל כיצד עושים זאת נכון? כמה טיפים טובים בהמשך.

ניקיון לפסח

ניקיון מקצועי

הזמינו חברת ניקיון אשר תוכל לספק לכם ניקיון מקצועי לקראת החגים. ניקיון כזה שנעשה על ידי אנשי מקצוע מספק פעולות יסודיות ברחבי הבית של ניקוי תריסים חלונות ומסילות, ניקוי רצפות, הסרת שטיחים וניקוי מערכות ישיבה, ניקיון מטבחים וארונות , ניקוי יסודי של חדרי אמבטיה ושירותים, פינוי פסולת ניקוי כלים סניטריים ועוד. חברות ניקיון מקצועיות הן כאלה אשר יספקו את הכלים המכשירים וחומרי הניקוי הטובים מכל לעבודה, כמו גם את אנשי המקצוע היסודיים והמיומנים.

חידוש המרצפות

אם אתם רוצים להקנות לבית שלכם מראה נקי ומבריק: אחת הפעולות שיש לשקול היא חידוש מרצפות על ידי פוליש. באמצעות חידוש מרצפות ניתן ללא החלפה של האריחים, לתקן קלות את המרצפות על ידי חברת פוליש , לאחר מכן ליהנות מניקיון יסודי של המרצפות, קרצוף של הרצפה ולאחר מכן ניקוי עמוק ומריחת חומר אקרילי מתאים אשר יבריק את הרצפות, תוך שאת החומר  מורחים ומחדירים לרצפה באמצעות מכונת פוליש ייחודית.

רכישת ריהוט חדש

עוד חשוב לפני החג לרכוש ריהוט חדש, בין אם מדובר בריהוט גן, לבין אם מערכות ישיבה חדשות לסלון, שטיחים ווילונות חדשים. אם המצב של הריהוט שלכם כבר לא כל כך טוב: החגים הם זמן נהדר להתחדש במערכות ישיבה, מוצרי טקסטיל, מגבות חדשות, וילונות, כריות פינה וכל מה שיגרום לכם להרגשה חגיגית.

ניקוי מקררים ומזווה

עוד רצוי לקראת החדים לבצע ניקיון של מקררים והוצאת אוכל ישן למען הרחבת המקום  במקרר כמו גם ניקוי של מזווה כדי שיהיה לכם נוח יותר לאחסן בו אוכל. עשו את כל אלה ותוכלו להינות מחגי תשרי נפלאים נקיים ויפים.
Play Video about ניקיון דירות