ניקיון לאחר שיפוץ

סיימתם לשפץ את הבית ? זקוקים לניקוי חלונות אולי פוליש לרצפה? ניקיון אחר שיפוץ אינה החלטה קלה במיוחד, למרות שניתן לחשוב כי מדובר בפעולה פשוטה- פשוט לקחת כמה סמרטוטים ולהתחיל לנקות בפועל הדבר אינו כך. כיום כאשר האינטרנט והעיתונים מלאים בפרסומים על חברות ניקיון המציעות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ הבחירה אינה פשוטה. במציאות הישראלית בה כל אחד יכול להציג את עצמו כבעלי חברת ניקיון מה הפלא שהבחירה אינה פשוטה?

ניקיון לאחר שיפוץ

החלטות חשובות

בעת ההחלטה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון לצורך ניקיון לאחר שיפוץ חשוב מאד לקחת זמן ולקבל את ההחלטה בצורה טובה ללא פשרות. זכרו! החלטה שגויה עשויה לעלות לכם ביוקר. לפני שאתם רצים ובוחרים את חברת הניקיון, הגדירו את התקציב. בנוסף, כדאי לבדוק גם את איכות חברת הניקיון באתר המדרג שירותים מסוג זה. אם אתם צריכים ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ כנראה שגם תצטרכו פוליש.

סוגיית המחיר

בעת חיפוש אחר חברת ניקיון כדאי לברר האם המחיר כולל מע"מ. כידוע, לא חסרים אנשים לא מקצועיים שנוהגים לתת מחיר זול וביום בו התחייבו להגיע הם לפתע מעלים את המחיר.

אילו פרמטרים נחשבים לחשובים עבור חברת ניקיון:

  • בהתאם לשטח הדירה: מחיר של ניקיון דירה נקבע בהתאם למספר החדרים בדירה. כאשר הדירה גדולה יותר, כך תשלמו יותר על
  • כמות הלכלוך: אם הדירה מלוכלכת מאד ואי אפשר למצוא את החפצים בה, אז חברות הניקיון ייקחו יותר כסף עבור הניקיון.
  • דירה ריקה או מרוהטת: ריהוט בדירה מעלה את ערכה, ולכן אם יש רהיטים בדירה המחיר יעלה.

חשיבות חומרי ניקיון

לאחר שהגדרתם את המחיר חשוב מאד לוודא באילו חומרי ניקיון החברה משתמשת. ישנם חומרים שונים כגון חומצת מלח שהיו פופולאריים בעבר, אך כיום חברות הניקיון מעדיפות להשתמש בחומרים ידידותיים וירוקים יותר לסביבה.
באיזה חומרי ניקוי החברה משתמשת? יש חומרים מסוכנים כמו חומצת מלח, שבעבר היו מאוד פופולאריים בקרב חברות הניקיון וכיום יש להם תחליפים יותר ידידותיים. כמו כן, אם התקנתם קרמיקה או ריצוף אחר בבית, יש להביא בחשבון את העובדה כי לא כל חומרי ניקיון יתאימו, ולכן חבל מאד שתשלמו סכומי כסף נכבדים על חומרי ניקיון שאינם איכותיים. בררו באיזה חומרים החברה עושה שימוש, האם מדובר בחומרים איכותיים, כאלה שלא יפגעו ברהיטים שלכם ויגרמו נזק חמור.

שיחת הטלפון

חיפוש אחר חברת ניקיון חייב לכלול גם שיחת טלפון עם בעליה של החברה. בשיחה הראשונה עם נציגי חברת הניקיון כדאי לוודא כי אכן מדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום,שיש לה רישיון והיא מעסיקה צוות עובדים מקצועי בעל ניסיון. (טכניקה לברר האם העובדים מקצועיים היא לשאול על השימוש בחומרי ניקיון שונים).

כמו כן, כדאי לברר האם הנציג איתו אתם משוחחים הוא בעליה של חברת הניקיון. במידה ולא מדובר בבעלים של החברה, השתדלו לקבל כמה שיותר פרטים על החברה כדי לא לנסוע לחינם.

Play Video about ניקיון דירות