ניקיון ואחזקת מבנים

וועד בית? תחסכו לעצמכם את כאב הראש הזה

בשנים האחרונות יותר ויותר דיירים של בניינים משותפים מעדיפים להחליף את הפונקציה של וועד בית בשירותיה של חברת ניהול אשר מספקת שירותי אחזקת מבנים וחוסכת לכולם הרבה כסף והמון כאב ראש.

תפקיד וועד הבית הוא תפקיד שנוי במחלוקת, טורדני ולא מאד נעים, לא למבצעיו ולא לדיירי הבניין עצמו. לרוב קשה למצוא מתנדבים, וכל העסק טרחני למדי. למעשה, עובדת היותו טרחני כל כך מותיר בניינים רבים מוזנים ואינם מטופלים, ועם בעיה שבאופן קבוע תלויה לכולם מעל הראש. חברת ניהול שמיעה שירות אחזקת מבנים מסוגלת לנהל את האופרציה באופן שוטף, יעיל וכלכלי במיוחד.

ניקיון ואחזקת מבנים

מה דורש אחזקת מבנה?

למה חשוב כל כך שיהיה גוף מקצועי ומתפקד שידאג לבניין שלנו? זה נכון שבבניין משותף, הדירה הוא המרחב הפרטי שלנו, וזה הדבר המרכזי שמעניין אותנו, אבל אנחנו לא מנותקים מהמבנה עצמו, וכך גם לא מן השטחים המשותפים. תקינות המבנה משפיעה באופן ישיר על הבית הפרטי שלנו, והמראה שלו משליך באופן מהותי על חווית החיים כולה.

אחזקת מבנה כוללת טיפול ותחזוקה של כל האספקטים הקשורים למבנה המשותף ולשטחים הציבוריים. משמעות הדבר היא שמירה על ניקיון וטיפוח המרחבים המשותפים, טיפול בתקלות, תיקונים וניהול שיפוצים במידת הצורך. כל נושא שרלוונטי לבניין עצמו, החל מהמעלית, אם ישנה או אם רוצים להתקין או לתקן אחת, דרך גרם המדרגות ושמירה על בטיחותו ותקינותו, ועד לשמירה על הפן האסתטי של המרחב הציבורי, לרבות הכניסה לבניין- את כל אלה יש לנהל ולוודא כי הינם מטופלים. זהו תפקידו של וועד הבית, ותפקודם של הדברים תלויים בכוונותיו הטובות של הוועד. בבניינים מסוימים העסק מתפקד, אבל לרוב הוא ממש לא. וועד הבית מורכב מדיירים שעובדים בעבודות שלהם, מקיימים חיי משפחה ומאד עסוקים כמו כולנו. על מנת שהכול יתנהל כהלכה, יש לפנות לכך זמן ואנרגיה- משאבים שכולנו נמצאים בחסר לגביהם.

כאשר מעבירים את שרביט הניהול לחברה מקצועית שכל מטרת קיומה הוא בדיוק הנושאים הללו, אפשר להיות שקטים ובטוחים שהדברים יבוצעו- ובזמן.

שירותים משלימים

חברה מקצועית תוכל לספק שלל שירותים משלימים לאחזקת הבניין, כך שדיירי המבנה המשותף יוכלו להרוויח נותן שירות מקצועי, אמין ומוכר לטובת הדירות עצמן.

פסגת הפוליש מציעה ללקוחותיה מגוון עשיר של שירותים נוספים, כך שלצד שירותי אחזקת מבנים שממנו ייהנה הבניין כולו, תוכלו ליהנות גם משירותי ניקיון ברמה הפרטית. מכלול שירותי הניקיון הינו המקיף ביותר והוא כולל גם פוליש לרצפה, הסרת שטחים, עבודות ניקיון מיוחדות, התאמת דירות למגורים לאחר שיפוץ ועוד.

שירותי החברה מוענקים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, כך שתוכלו ליהנות מהשילוב המושלם של שירות יסודי ואמין.

נושא האמון הינו מהותי בכל הנוגע אל שירותי ניקיון, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון הבית שלנו. עבודת הניקוי היא אינטימית ומתייחסת למקום הפרטי ביותר שלנו. חשוב שנוכל לסמוך על מי שמגיע לנקות לנו את הבית, וכאן לשירותי החברה יש יתרון משמעותי.

העובדה שיש חברה מבטיחה לכם אמינות וביטחון. יש גוף שנושא באחריות, ויש לו היכולת להבטיח ולספק את השירות הטוב ביותר.

Play Video about ניקיון דירות