ניקיון דירת 5 חדרים

צריכים ניקיון דירת 5? חדרים מזל טוב! רכשתם דירה חדשה וכעת, בין אם מדובר בדירה מיד שנייה או דירה מקבלן – אתם רוצים להיכנס אל מקום שתאהבו לחיות בו. כאשר מבצעים רכישת דירה, לעיתים ישנם דברים שחשוב לשנות כמו שיפוצים קלים שנרצה לבצע ברחבי החלל, תוך שלפני מעבר לדירה חדש יש לבצע כמה משימות אשר יהפכו את המעבר ואת השהות במקום לטוב וכיפי יותר.

ניקיון דירת 5 חדרים

ניקיון דירת 5 חדרים במחירים שלא הכרתם

כדי שהדירה שלכם תהיה נקייה ומוכנה למגורים, חשוב לבצע ניקיון לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה. כיום באמצעות אנשי המקצוע אפשר להגיע אל דירה חדשה אשר עברה ניקיון יסודי, תוך שגם אתם במידה ויש לכם זמן יכולים לבצע ניקיון מקצועי וזאת באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים, מכונות ניקוי מקצועיות כמה שעות טובות בהן תנקו את כלל הדירה, הרצפות, החלונות, את הכלים הסנטרים הארונות וכל מה שיש במקום.

ניקיון בתים

ניקיון דירת 5 חדרים ופוליש לרצפות

מראה הרצפות בבית שלכם חייב להראות נפלא שכן הרצפות הן אלה אשר משדרות את אופי והעיצוב של החלל, הן מקנות מראה ישן או חדש וכמובן במידה והן נקיות ומפולשות הן שומרות על אסתטיקה בחלל. בשל כך מומלץ להזמין חברת פוליש מקצועית אשר תבצע עבורכם פוליש לרצפה המתחיל מתיקון מרצפות שבורות, ניקיון יסודי של הרצפה, מריחת פוליש במרקם הנבחר ולאחר מכן ליטוש והברקה של הרצפות באמצעות מכונת פוליש מקצועית.

פוליש

הדברה

בין אם הדירה שאתם עוברים אליה נמצאת בבניין לבין אם מדובר בדירת קרקע, חשוב לבצע הדברה לפני הכניסה לדירה ואף כשבוע – שבועיים לפני המעבר (וזאת כדי שיהיה לכם זמן לניקיון לפני המעבר). בחרו מדביר טוב שיוכל לבצע עבורכם שלל סוגי הדברה בין אם הרחקת זוחלים, הדברת מכרסמים,  הרחקת יונים לבית, הדבקת טרמיטים ועוד.

שירותי ניקיון והדברה

תיקונים קלים

הגיעו אל הדירה החדשה ונסו להבין אילו סוגי תיקונים דרושים בה. בדקו האם ישנם תיקונים קלים שיש לבצע בדירה ואם כן: בחרו שיפוצניק שיוכל לבצע עבורכם את התיקונים בכל הבית, כדי שהחלל הפנימי יהיה תקין ועובד עוד לפני שאתם נכנסים איליו. הכינו את הדירה למעבר ותכננו את הדרך שבה תארגנו בתוך הדירה את החפצים. שימו לב כי אתם יודעים היכן יונח כל חפץ וכל ריהוט, ונסו לתכנן תכנית כתובה אותה תעבירו גם לשאר בני השפחה. אל תשכחו בשלב האריזות לכתוב על כל ארגז מה תכולתו ולאן הוא שייך בכך מעבר הדירה יהיה קל יותר יעיל ומהיר.

Play Video about חברת ניקיון מומלצת