ניקיון דירה לאחר צביעה

צריכים ניקיון דירה לאחר צביעה? צביעת דירה היא עסק מלוכלך. בדרך כלל נשארים כתמי צבע על הרצפה, על המשקופים, ואולי אפילו על רהיטים מסוימים. גם אם ניסיתם לצבוע את הדירה באופן מסודר, או שהשתמשתם בשירות מקצוע של צביעת דירות, עדיין הגיוני שיישאר לכלוך אחרי העבודה הזאת. אז, כדי להיכנס לדירה החדשה בכיף אחרי שהשקעתם בצביעתה, חשוב מאוד לנקות אותה היטב.

ניקיון דירה לאחר צביעה

ניקיון דירה לאחר צביעה במחירים שלא הכרתם

יכול להיות שאתם חושבים שאם רק תאווררו את הדירה אחרי הצביעה תוכלו לדלג על שלב הניקיון שאחרי הצביעה. בין אם מדובר על צביעת דירה חדשה מקבלן, או דירה ישנה, בכל מקרה, חשוב לדעת שבמקרה של צביעת דירה, חשוב מאוד להיפטר מהרעלים שנכנסו לדירה לאחר הצביעה. החומרים שמערבבים עם הצבעים עלולים להיות מזיקים לנו, ובמידה ונשהה איתם יותר מידי זמן בחדר סגור אנחנו עלולים להתחיל להרגיש בסחרחורות ובחילות, כאבי ראש והרגשה כללית רעה. לכן, גם אחרי סיום הצבע, יש לשמור על עצמנו מפני נזקי צביעת דירות, ולנקות באופן יסודי ביותר את הדירה. במידה וניגע ברהיטים נגועים בצבע ונכניס את היד לפה אחר כך, אנחנו עלולים להכניס חיידקים לפה שלנו בלי לשים לב. ילדים קטנים הזוחלים על הרצפה עלולים לגעת בכתמי צבע שהתייבשו על הרצפה וכתוצאה מכך לגרום לעצמם לנזק. לכן, אל תדלגו על שלב ניקיון הדירה לאחר צביעת דירה.

ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ

איך לנקות את הדירה לאחר צביעתה

אחרי שיפוץ דירה בדרך כלל נראית מוצפת בשאריות שונות ומגוונות. אין ספק שחומרי ניקיון רגילים אינם חזקים מספיק על מנת להסיר את הלכלוכים השונים ולכן נדרש מענה מקצועי ויסודי יותר. חברת המציעות את שירותיהן בתחום של ניקיון לאחר שיפוץ לא כל החברות המציעות את שירותיהן בתחום אכן בעלות הניסיון המתאים לתת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה.

Play Video about חברת ניקיון מומלצת
לאחר צביעת דירה, כמו שהדגשנו מקודם, יש לנקות אותה באופן יסודי. להלן מספר טיפים לניקיון יסודי של הדירה
לשטוף כלים מלבד ניקיון הדירה, יש לדאוג לניקיון המברשות והכלים בהם השתמשתם לצביעת הדירה. שטפו במים חמים את המברשות והכלים והשתמשו בסבון. לאחר השטיפה מומלץ לתלות אותם על מנת לשמור על שיערות המברשת.
נקו מייד באמצעות סמרטוט רטוב תוכלו לשפשף את כתמי הצבע מהרצפה. במידה והכתם עיקש, תוכלו להשתמש בשפכטל על מנת לגרד את כתם הצבע העיקש. לאחר גירוד הכתם, השתמשו בשנית בסמרטוט הרטוב כדי לנקות כל שאריות של צבע.
השתמשו בסקוטץ כדי לנקות משקופים או רהיטים שאין אפשרות לשרוט אותם, כגון, רהיטים העשויים מבד או שולחנות שלא רגישים לשריטות, תוכלו להשתמש בסקוטץ' מטבח. לסקוטץ' יש תכונות רבות שיכולות לשמש אתכם כדי להוריד כתמי צבע. החספוס שלו יכול לגרד את כתם הצבע באופן יסודי מבלי שתצטרכו להשתמש בשפכטל. השתמשו במים וסבון ושפשפו טוב את הרהיט. לאחר שהסקוטץ' הוריד את כתם הצבע, השתמשו בסמרטוט כדי לנקות את הצבע והמים. אל תשכחו לייבש באמצעות מגבת רהיטים העשויים מעץ.
ריח של ניקיון לאחר שהורדתם את כל כתמי הצבע, מומלץ לבצע שטיפה יסודית של כל הבית. שטיפה יסודית כזו באמצעות חומרי ניקיון מיוחדים, תבטיח לכם דירה נקייה מרעלים ותעניק לבית ניחוח של ניקיון במקום הריח שבא בעקבות צביעת דירה.