פסגת הפוליש

האוורסט של הניקיון

ניקיון בתים ברחובות

ניקיון בתים ברחובות זה קל ומהיר עם שירותי הניקיון שלנו.

קבלו מחיר עכשיו!

ניקיון בתים ברחובות מקצועיים, מהירים ויעילים.

ניקיון בתים הוא חלק הכרחי משגרת החיים שלנו. ניקיון בתים ברחובות מעבר לחשיבות הבריאותית של סביבה נקייה, יש לכך גם השפעה אסתטית וכמובן שמידת הניקיון של הסביבה שבה אנחנו נמצאים משפיעה באופן ישיר על האווירה ועל התחושות שלנו בזמן השהייה במקום. בבית חשוב שיהיה נעים, מאוורר ומרענן, זאת אפשר לקבל רק על ידי שגרת ניקיון קפדנית. אלא שבכדי להבטיח בית נקי ונעים יש להקפיד הקפדה יתרה על ניקיון בתים הן ברמת היום יום וכך גם בניקיונות עומק של כל אותם פרטים שלא ממש מצליחים להגיע אליהם מדי יום ביומו, ואפילו לא מדי שבוע. מי שרוצה להבטיח ניקיון בתים ללא רבב, יצטרך להשקיע לא מעט מזמנו הפרטי לשם כך. המציאות המודרנית לא משאירה הרבה מקום, זמן ופנאי לעבודה הפיזית והסיזיפית של ניקיונות. בין ההורות לקריירה, לזוגיות, המשפחה המורחבת, והניסיון למצוא גם דקה פנויה לעצמי- יסודיות הניקיונות היא אינה משאת נפשם של הרוב.

ניקיון בתים ברחובות
ניקיון בתים ברחובות

ניקיון בתים ברחובות במחירים משתלמים.

ובכן, שיטה אחת בכל אשר נוגע אל ניקיון בתים היא לחלק את המטלות ולספוג את שלבי המעברים. ניקיון בתים ברחובות זו השיטה שרובינו עושים בה שימוש. לעשות מדי שבוע איזו משימת ניקיון מעמיקה אחת, ובכך להקיף את הבית כולו מדי כמה שבועות, כאשר פעם בשנה, בפסח מתבצעת משימת ניקיון גורפת וממוקדת, ורבים מנצלים את ההזדמנות לעשות גם שיפוץ, לפחות שטחי, באותו זמן. אלא שפעם בשנה זה לא ממש מספיק, בטח לא בכל המקרים, בטח לא כאשר מדובר על בית שלם, ובשגרת ה- "משתלטים על אזור אחר כל שבוע", התוצאה היא שבכל שבוע נתון יש רק אזור אחד שהוא נקי באמת, כלומר הבית לא באמת נמצא במצב נקי במשך רוב הזמן. עזרה חיצונית על בסיס שבועי, כלומר עוזר או עוזרת בית, אותם אפשר למצוא בלא מעט בתים בישראל, היא פתרון מצוין, אלא שגם אם מזמינים את העזרה הזו רק לשעות ספורות, מדי שבוע, ההוצאה נערמת לכדי תקציב לא קטן במאזן השנתי.

ניקיון בתים מחירים
ניקיון בתים מחירים

חדש, ניקיון בתים ברחובות מהיום להיום!

אם אתם מתגוררים מזה זמן מה בבית פרטי, אנחנו לא נחדש לכם שום דבר בנוגע למשמעויות הניקיון של הבית, אבל אם אתם רק מתחילים- הנה משהו שחשוב לדעת. תחזוקה של בית פרטי רחוקה מאד מהמשמעויות של תחזוקת דירה, ולמען האמת מדובר על הבדל של שמים וארץ.

רק עצם השמירה על ניקיון בתים פרטיים והסדר שלהם היא פרויקט של ממש בפני עצמו. למעשה, בית יכול להתבלגן ולהתלכלך הרבה יותר מהר, ובהיקפים הרבה יותר משמעותיים, מדירה. מאמצי השמירה על הסדר והניקיון הדרושים הם הרבה יותר גבוהים. למעשה, הקפדה בשמירה על בית נקי ומסודר כל הזמן דורשת התחייבות, התמדה ולא מעט שעות עבודה ומאמץ.

לנסות להשתלט לבד על הסדר והניקיון של בית פרטי זאת משימת התאבדות של ממש, ואלא אם כן אתם מתכוונים להתחייב למשרה מלאה של התעסקות בבית, כדאי שתתחילו לחפש חברת ניקיון שתעשה את זה עבורכם. לבטח כאשר מדובר על אירועים מיוחדים, אבל גם לשגרה השוטפת כדאי שיהיה לפחות בהישג יד מקור עזר שאפשר לסמוך עליו.

ניקיון בתים מחיר
ניקיון בתים מחיר

פסגת הפוליש, יש על מי לסמוך.

חברת ניקיון תוכל לעשות עבורכם שירות שוטף או נקודתי, על בסיס אזורי מיקוד ספציפיים כפי שתבחרו, או באופן טוטאלי של המרחב כולו. בשיחת הטלפון תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש, לרבות הצעת מחיר עבור פירוט מדויק של השירות אותו תקבלו.

במסגרת ניקיון בתים פרטיים תוכלו ליהנות משרות מקיף הן בכל דרישות הניקיון השוטף והן במקרים מיוחדים כמו לאחר שיפוץ של הבית, מעבר בית וכיוצא באלה. נוסף על כך, חברת ניקיון מקצועית תוכל להעניק שירות משלים בגין ניקיון בתים פרטים כמו פוליש לרצפה, ניקיון שטיחים ועבודות מורכבות נוספות.

חברת ניקיון בתים
חברת ניקיון בתים

פסגת הפוליש - האוורסט של הניקיון!

אחת השאלות המהותיות היא האם להעדיף עובד משק בית עצמאי או להזמין שירותי חברת ניקיון לטובת ניקיון הבית. למעשה, אין זו שאלה קשה מדי, שכן היתרונות הרבים של חברת ניקיון הם כה רבים, שההחלטה מוכרעת מיד עם פריסתם.

למשל, עם חברת ניקיון אפשר לקבל וודאות וביטחון מלא אודות אנשי הצוות אשר מגיעים לעבוד בתוך הבית, כאשר החברה, שמהווה גוף מבוסס, יציב ואיתן המגבה את העובדים שלהם. הבית שלנו הוא המרחב הפרטי והאינטימי ביותר וזה לא תמיד קל להכניס אנשים זרים הביתה, במיוחד בשביל לחטט לנו בדברים הפרטיים ביותר, לנקות ולסדר אותם. חברת ניקיון בעלת מוניטין יכולה לערוב לביטחונכם וביטחון הפרטיות והציוד שלכם בצורה ששום עובד עצמאי לא יוכל לעשות כן.

גם אספקט האחריות אינו מבוטל. בעת שירות שירותיו של עובד עצמאי, האחריות עליו מוטלת על מזמין השירות, כלומר אתם. באחריות נושאת החברה, עת מזמינים את שרותיה.

לכם כמובן תהיה כתובת, אמא ואבא לפנות אליהם בכל מקרה ובכל שלב, מה שמבטיח שירות אופטימאלי, ואת שביעות הרצון שלכם.

אז במקום להתמודד עם מלאכת ניקיון הבית, וכל כאב הראש סביב זה, הרימו את הטלפון וצלצלו לפסגת הפוליש והמקצוענים שלנו בדרך אליכם, להבטיח לכם בית נקי וראש משוחרר.

פסגת הפוליש
פסגת הפוליש
ניקיון בתים ברחובות מחירים מומלצים לשנת 2024
דירה / משרד מחירים
ניקיון יסודי לדירת 3 חדרים מחיר מומלץ 2100-2300 ש"ח
ניקיון יסודי לדירת 4 חדרים מחיר מומלץ 2300-2500 ש"ח
ניקיון יסודי לדירת 5 חדרים מחיר מומלץ 2500-2700 ש"ח
ניקוי משרד לאחר שיפוץ מחיר מומלץ 18-20 ש"ח למ"ר

הזמנת ניקיון בתים ברחובות תלויה במספר משתנים כגון: גודל השטח מצבו ועוד. את ניקיון בתים ברחובות מומלץ להזמין אך ורק כאשר אתה מסיים את השיפוצים לגמרי ולאחר שכל בעלי המקצוע סיימו את עבודתם.

אצלנו תוכלו להזמין ניקיון בתים ברחובות במחירים משתלמים שלא תמצאו כמותם בשום מקום אחר, יחד עם זאת כדאי לזכור לפני שאתם יוצאים לדרך אל תתפתו לבחור בזול ביותר.