ניקיון בתים

ניקיון הוא חלק הכרחי משגרת החיים שלנו. מעבר לחשיבות הבריאותית של סביבה נקייה, יש לכך גם השפעה אסתטית וכמובן שמידת הניקיון של הסביבה שבה אנחנו נמצאים משפיעה באופן ישיר על האווירה ועל התחושות שלנו בזמן השהייה במקום. בבית חשוב שיהיה נעים, מאוורר ומרענן, זאת אפשר לקבל רק על ידי שגרת ניקיון קפדנית. אלא שבכדי להבטיח בית נקי ונעים יש להקפיד הקפדה יתרה על ניקיון בתים הן ברמת היום יום וכך גם בניקיונות עומק של כל אותם פרטים שלא ממש מצליחים להגיע אליהם מדי יום ביומו, ואפילו לא מדי שבוע. מי שרוצה להבטיח ניקיון בתים ללא רבב, יצטרך להשקיע לא מעט מזמנו הפרטי לשם כך. המציאות המודרנית לא משאירה הרבה מקום, זמן ופנאי לעבודה הפיזית והסיזיפית של ניקיונות. בין ההורות לקריירה, לזוגיות, המשפחה המורחבת, והניסיון למצוא גם דקה פנויה לעצמי- יסודיות הניקיונות היא אינה משאת נפשם של הרוב.

ניקיון בתים

מחירים שלא הכרתם

ובכן, שיטה אחת בכל אשר נוגע אל ניקיון בתים היא לחלק את המטלות ולספוג את שלבי המעברים. זו השיטה שרובינו עושים בה שימוש. לעשות מדי שבוע איזו משימת ניקיון מעמיקה אחת, ובכך להקיף את הבית כולו מדי כמה שבועות, כאשר פעם בשנה, בפסח מתבצעת משימת ניקיון גורפת וממוקדת, ורבים מנצלים את ההזדמנות לעשות גם שיפוץ, לפחות שטחי, באותו זמן. אלא שפעם בשנה זה לא ממש מספיק, בטח לא בכל המקרים, בטח לא כאשר מדובר על בית שלם, ובשגרת ה- "משתלטים על אזור אחר כל שבוע", התוצאה היא שבכל שבוע נתון יש רק אזור אחד שהוא נקי באמת, כלומר הבית לא באמת נמצא במצב נקי במשך רוב הזמן. עזרה חיצונית על בסיס שבועי, כלומר עוזר או עוזרת בית, אותם אפשר למצוא בלא מעט בתים בישראל, היא פתרון מצוין, אלא שגם אם מזמינים את העזרה הזו רק לשעות ספורות, מדי שבוע, ההוצאה נערמת לכדי תקציב לא קטן במאזן השנתי.

ניקיון בתים במרכז

ניקיון בית חדש

חברת ניקיון לבית חדש או ישן יכולה לפתוח בפניכם את הדלת ליהנות משירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מציעים ללקוחותינו רמה חדשה של שירותים ייחודיים וחסרי תקדים של שירותי ניקיון ללא פשרות. כניסה לבית חדש מעניקה לרבים את האפשרות להתחיל את החיים ממקום הרבה יותר נעים ובטוח. על מנת שתוכלו להעניק לעצמכם את החוויה של ניקיון ברמה גבוהה, חשוב שתפנו זמן לחיפוש אחר החברה המעולה בתחום הניקיון הדרוש לכם.

ניקיון בית חדש

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

אחת לתקופה, במידת הצורך בהתאם לכל בית, הזמינו חברת ניקיון בתים חיצוני. זה יבטיח שמירה על ניקיון הבית, מבלי שיהיה צורך להשתעבד לו, ומבלי לשאת בהוצאה הכבדה של שירותי ניקיון שבועיים. פסגות הפוליש מספקת שירותי ניקיון כוללים, ותוכלו אף להרוויח פוליש לרצפה שיעניק מראה חדש לחלוטין של הריצוף שלכם, מבלי להחליפו. צלצלו ותהינו מבית נקי לחודשים הקרובים. אז מה עושים ואיך מוודאים ניקיון בתים בלי לשבור את הראש את או הכיס?

Play Video about חברת ניקיון מומלצת
טיפים שיעזרו להבטיח שהסביבה תמיד תהיה נקייה
ראשית, נהגו במדיניות- שמירה על ניקיון על ידי הימנעות מלכלוך. לא, זה לא אומר שאתם צריכים ללכת על קצות האצבעות ולפחד לגעת בדברים בבית, אבל גם לא חייבים לזהם את הבית כאילו זה היום האחרון שבו אנו חיים. גם בבית מלא בילדים קטנים אפשר להנחיל תרבות השומרת על הסדר והניקיון, וזו תמיד הזדמנות טובה להעביר ערכים חיוביים לילדים. כמובן שהיעדר סדר הוא גורם מכריע בתחושת הזוהמה. הוא כמובן אינו האחראי הבלעדי, שכן הבית יכול להיות נקי מהיסוד, אבל בהינתן העדרו של הסדר, התחושה לא תהיה תחושה של ניקיון. הקפידו לשמור על הסדר של הבית.
את הניקיון כדאי להתחיל מין היסוד אל פני השטח, ולא להיפך. את הניקיון השטחי תוכלו לעשות מידי יום, יחד עם הסדר. במהלך אותו פרק הזמן שמסדרים את הבית רצוי להעביר סמרטוט על המרצפות במטבח והאמבטיה, על השיש כולו, ולא רק היכן שהיו הכלים המלוכלכים, על הכיריים ובתוך התנור. בימי הניקיונות הקפידו לרדת אל עמוק הדברים, ואל תוותרו על הדברים שנראים מיותרים כמו הפאנלים, החריצים של מסילות החלונות ואפילו על הרובה והחיבורים בין האריחים. אל תשאירו קירות מקושקשים. אם יש ילדים בבית, צבעו את הקירות בצבעים דוחי לכלוך והקפידו לנגב אותם, ובכל מקרה- אל תיכנעו ליצר היצירה של הילדים.