ניקוי ריפודים ובדים

ניקיון הדירה הסתיים, ועכשיו כדי שתזכו בדירה מצוחצחת ונקייה באמת, עליכם רק לדאוג לנקות את הספות שלכם. את התהליך הזה תוכלו לבצע בקלות ובמהירות ב-5 שלבים בלבד, שהנה הם כאן לפניכם.
שאבו עם שואב אבקלפני שתיכנסו לשלב של ניקוי עמוק, עליכם לשאוב לכלוך וחלקיקי אבק מהספה בעזרת שואב האבק. השתמשו בפייה צרה כדי להגיע לכל החריצים שבריפוד, שאבו היטב את גם את הכריות ודאגו לשאוב גם מתחתן.
הברישו עם מברשתאת הלכלוך שלא הצלחתם לשאוב בשלב הראשוני תוכלו להסיר בעזרת שפשוף עם מברשת. השתמשו במברשת עם סיבים קשיחים כדי לשחרר את כל הלכלוך מסיבי הספה, ולאחר מכן שאבו שוב עם שואב האבק. היזהרו רק שלא לשפשף חזק מדי כדי לא להזיק לריפוד.
השתמשו גם ברולר דביקאם יש לכם בעלי חיים, שואב האבק לא יוכל להסיר ביעילות את כל השערות שנלכדו בין סיבי הבד. עבורם השתמשו ברולר דביק, וודאו שלא תפספסו שום נקודה.
נגבו עם מטלית לחה משטחים קשיחיםלספות רבות יש חלקי עץ או חומרים אחרים שצריכים גם הם ניקיון יסודי. תוכלו לנקות אותם בעזרת מטלית לחה או עם חומרי ניקוי ביתיים, אך היזהרו שלא להרטיב את הריפוד.
כעת הגיע הזמן לנקות כתמיםכל כתם הוא שונה ומצריך טיפול שמותאם באופן פרטני עבורו. מומלץ לנסות את כל השיטות הבאות על אזור נסתר בספה כדי לוודא שלא ייצרו נזק נוסף

ניקוי ריפודים ובדים במחירים שלא הכרתם

עבור כתמים שומניים כמו קרם ידיים או איפור, מלאו קערה עם כוס מים חמימים והוסיפו לה כף נוזל לניקוי כלים. קחו מטלית נקייה, הספיגו אותה בתמיסה שיצרתם ושפשפו בעדינות את הכתם. לאחר מכן ספגו את הנוזלים העודפים עם מטלית יבשה וייבשו עם מייבש שיער.

עבור כתמי דם, בוץ, קטשופ, קפה או שוקולד ספגו כמה שיותר מהנוזל או הגורם המכתים עם מגבת נייר, ולאחר מכן ערבבו בקערה כוס מים חמים עם 3 כפות חומץ ו-3 כפות סבון כלים. הספיגו מטלית נקייה בחומר הניקוי שיצרתם ושפשפו בעדינות את הכתם. אם זה לא עזר, תוכלו להשתמש באמוניה, אך שימו לב שבריפודים מסוימים היא עלולה להשאיר כתמים. תנו לאמוניה לשהות על אזור הכתם למשך 5 דקות, נגבו עם מגבון לח ולבסוף ספגו את הנוזלים עם מטלית נקייה וייבשו עם מייבש שיער.

לפעמים צריך ציוד מקצועי

השיטות האלה עובדות ברוב המקרים, אך אם לא הצלחתם, אתם צריכים להזמין חברה מקצועית עבור ניקוי בדים שתעשה את העבודה עם מכונה מיוחדת. כדי להשיג את הצעת המחיר הזולה ביותר, ניתן להיעזר בשירותים של חברות שעושות עבורכם השוואת מחירים. ניקוי בדים וריפודים עם נקי ברגע למשל יהיה זול במיוחד, ולא יצריך מכם לשבור את קופת החיסכון כדי לשמור על הספה נקייה.

Play Video about חברת ניקיון מומלצת