ניקוי ספות בתל אביב

מי שגר בתל אביב, יודע עד כמה העיר נוטה להיות מאובקת, בעוד שפיח של מכוניות ואוטובוסים, זיהום אוויר, כתמים דביקים בשימוש יום יומי ואפילו פירות שנכנסים מהחלון והופכים דביקים על הספה – יכולים להכתים את הריהוט ולגרום לו לנזק. אם אתם רוצים לנקות את הספות שלכם באופן מקצועי, רצוי לבחור חברת ניקיון מקצועית. במידה ותרצו לעשות זאת לבד, ישנן מספר שיטות שצריך להכיר:

ניקוי כתמים באמצעות שימוש בסודה לשתייה

הדרך היעילה ביותר לבצע ניקוי מערכות ישיבה באופן עצמאי, היא באמצעות שימוש בסודה לשתייה או באבקת סודה. את הסודה מניחים על סמרטוט נקי ולח תוך ניסיון לספוג את הכתמים שעל גבי הבד. חשוב לא לשפשף את הכתם אלא לספוג אותו כדי שלא ילכלך את שאר הריפוד. לפני הניקוי רצוי לשאוב אבק ולכלוך באמצעות שואב ידני, ולשים לב כי אתם מנקים ושואבים את חריצי המושב.

ניקוי באמצעות חומרים ייעודיים

כדי לבצע ניקוי ספות בתל אביב או בכל מקום אחר, אפשר לבחור מגוון חומרי ניקוי ייעודיים עבור ניקוי מערכות ישיבה. חומרים שונים נמכרים שסופרמרקט והם מאפשרים ניקיון בשילוב שאיבת אבק אינטנסיבית. שימו לב כי החומר מתאים לסוג הבד של מערכת הישיבה, תוך בחינת החומר במקום נסתר בספה. במידה ואין כתמים או נזק לבד, אפשר לנקות באמצעות החומר הנבחר.

סיוע של חברות ניקיון מקצועיות

במידה ואתם רוצים לבצע ניקיון יסודי וחידוש ספות, מומלץ לבחור בשירותי ניקיון של חברות מקצועיות. המומחים של החברה יגיעו לבחון את הכורסאות ומערכות הישיבה, יבדקו האם ישנם תיקונים שיש לבצע בבד או בתפרים, ולאחר מכן יסבירו לכם אודות התהליך ואחוזי הניקיון אליהם ניתן להגיע. ברוב המקרים הניקוי יעשה במקום באמצעות שואבי אבק תעשייתיים וחומרי ניקוי ייעודיים, תוך חידוש הספות על ידי תיקונים והחזרת הצבע לבד.

כיצד מתמודדים עם כתם באותו הרגע

במידה ואתם נתקלים בכתמים שנוצרו ברגע, או שנשפך לכם חומר שהכתים את הספות – רצוי לנקות את הכתם כמה שיותר מהר. ספגו את הכתמים באמצעות מטלית יבשה ולאחר מכן עברו עליהם עם מטלית ספוגה בחומר ניקוי או בסודה לשתייה.

ניקוי ספות עור

במידה והכורסאות שלכם עשויות עור, אפשר לנקות את העור עם מטלית לחה ולאחר מכן להבריק את הספות באמצעות חומר ייעודי להברקת מערכות ישיבה מעור. במידה ואתם אוהבים את עיצוב הכורסאות אבל הבד מאד מלוכלך, רצוי להתייעץ עם רפד ולבדוק עלויות של ריפוד מחודש. בכך תוכלו להוזיל עלויות ולהנות ממערכות הישיבה שאתם אוהבים ורגילים אליהן. באמצעות טיפים אלה, אפשר להחזיר את מצב מערכות הישיבה לקדמותו.
Play Video about חברת ניקיון טובה