ניקוי מיטות וספות נוער

איך מנקים מיטות וספות נוער? האם אפשר לנקות לבד מיטות וספות נוער או שמשתלם לקחת צוות ניקיון מקצועי? כדרך הטבע הזמן חולף לו ילדינו גדלים והופכים לבני נוער הזקוקים לפינה משלהם. חדרם של בני הנוער שלנו משמש אותם לצרכים רבים מלבד שינה כל שכן המיטות שלהן, אשר משמשות גם כספת אירוח לחברים, צוברות אבק ולכלוכים רבים ועל כן לא פעם, נדרש ניקוי מזרונים הולם. להלן כמה טיפים שיאפשרו לך לעשות זאת בעצמך. (בהצלחה!)

כתוב את הכותרת כאן

ניקוי ריפודים – ניקוי ריפודים יתבצע לאחר אבחנה של סוג הבד ממנו הוא עשוי. ריפודים שונים מיוצרים מבדים שונים, הבדל משמעותי היות ולכל בד ישנה תגובה אחרת לכתמים וכן תגובה אחרת למסירי כתמים וחומרי ניקוי מגוונים. על מנת לבדוק את תגובת הבד לחומר הניקוי כדאי קודם כל להשתמש בו בפינה קטנה בצד.

ניקוי ספות בד – רבים אינם יודעים שאחת הדרכים היעילות ביותר לניקוי ספות בד אינה דורשת צי של חומרי ניקוי וצבא של מסירי כתמים אלא שימוש במגבונים וזאת במידה כי הכתם אינו שמנוני במיוחד. פתרון נוסף הוא שימוש בקצף גילוח אשר למרבה הפלא, מצליח לפרק לכלוכים עקשניים במיוחד (כאמור, יש לבדוק זאת בפינה נסתרת קודם).

ניקוי מזרונים – על מנת לנקות מזרון בצורה הטובה ביותר, מומלץ לערבב חומר ניקוי המיועד לבדים עם מים ולשפשף את הכתם באופן נקודתי עם ספוג. וכמובן שבמידה והנכם רוצים להימנע מניקיון חוזר ונשנה, עליכם לשמור על תחזוקה שוטפת של המזרון הכוללת קניית מגן מזרון אשר כשמו כן הוא, מגן על המזרון מנוזלים ומצרה וכן מדי פעם – הקפידו להפוך את המזרון לצדו השני על מנת לאפשר שחיקה אחידה.

קריאה למקצוענים

במידה ושיטת עשה זאת בעצמך לא צלחה וקיים צורך בעצת מומחים, אנו במכבסת הנשיא בעלי ניסיון של למעלה מ-15 שנה בניקוי יבש, גיהוץ, ניקוי ספות ושטיחים. ניסיוננו רב השנים משלב ידע מקצועי נרחב ומיומנות בטיפול בכל כתם שקיים על ידי מיטב החומרים (שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה שלא נוסו על בעלי חיים).
Play Video about חברת ניקיון טובה