ניקוי מרצפות

לפני שמבצעים פוליש לרצפה יש לבצע ניקוי מרצפות. לא מדובר כאן בניקוי רגיל של טאטוא המרצפות ושטיפה, אלא בניקוי יסודי בהרבה. בשביל מה יש צורך לבצע ניקוי מרצפות ואיך מבצעים זאת בצורה הנכונה?

ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ זהו התהליך המקדים לטיפול הפוליש. ללא ניקוי מרצפות, הפוליש יצור נזק ולא תועלת, ויצור שכבת הגנה על המרצפת המלוכלכת שאינה מבירקה. ניקוי מרצפות דורש ניקוי יסודי ביותר של כל מרצפת, בעזרת חומרים ייעודיים. לכל אחת מסוגי המרצפות צורת ניקוי אחרת.

ניקוי מרצפות במחירים שלא הכרתם

פוליש שנמרח על מרצפות שאינן נקיות יקבל צבע שחור עם הזמן וכך במקום מרצפות מבריקות נקבל מרצפות עכורות. בכדי להימנע מתוצאה לא מוצלחת זאת, יש להקפיד על ניקוי מרצפות יסודי. כאשר אנו מדברים על ניקוי מרצפות, לא מדובר בשטיפת המרצפות בעזרת חומר לרצפה, אלא בחומרים חזקים הרבה יותר. ראשית יש להשתמש במטאטא קש או כביש אשר יבצעו ניקוי עמוק ויסודי. לשם המחשה, מרצפות טראצו יש להקפיד לשטוף בחומרים שאינם מכילים חומצה או אקונומיקה משום שאלו יאכלו את המרצפות. ניקוי מרצפות שיש גם מתבצע בצורה דומה לניקוי מרצפות טראצו אך ללא מטאטא קש. מרצפות גרניט ופורצלן מצריכות ניקוי מרצפות יסודי באקונומיקה וקרצוף דווקא עם מטאטא כביש. ש לוודא כי ניקוי המרצפות וקרצופן נעשה בצורה יסודית ביותר מדויקת, ושאין מרצפת שקרצפנו יתר על המידה. זו הסיבה שיש לבקש מחברת הפוליש גם טיפול של ניקוי מרצפות.

איך לבצע ניקוי מרצפות בצורה נכונה

רק בעלי מקצוע מוסמכים ידעו כיצד להתאים את ניקוי המרצפות לסוג המרצפת שלכם. בעלי מקצוע יודעים בדיוק כמה יש לנקות כל מרצפת בלי לפגוע במרצפת עצמה, באלו חומרים להשתמש ואיך לבצע ניקוי יסודי אחיד בין כל המרצפות שיאפשר לאחר מכן טיפול פוליש צבורה מוצלחת.ניקוי מרצפות ביתי בסמרטוט שאינו נקי דיו,או שימוש בחומר שאינו מתאים- יגרור את אי הצלחת טיפול הפוליש, משום שהפוליש לא יחדור היטב למרצפות ובמקום להבריק אותם ישחיר את המרצפות.

חסכו לעצמיכם זמן ועבודה קשה ובקשו יחד עם טיפול הפוליש גם ניקוי מרצפות. בצורה כזו תוכלו להיות בטוחים כי הפוליש המתבצע בבתיכם  יבריק את המרצפות ויחזיק לאורך שנים. התקשרו לחברת ניקיון פסגת הפוליש וקבלו עוד היום הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

Play Video about חברת ניקיון טובה