ניקוי חלונות

ניקוי חלונות תמיד נראה לנו כמשימה פשוטה למדי. אבל בניינו, מדובר באחת המשימות הכי פחות "אטרקטיביות". כשמתעצלים לפרק את החלונות, או כשלא באמת מצליחים לנקות את החלון מבלי להשאיר כתמים של ניגוב לא נכון, משימה זו הופכת לקלה מאוד לדילוג חינני כאשר מבצעים ניקיון כללי של הבית. אבל אם להגיד את האמת, גם אנחו וגם אתם יודעים שחבל להזניח את חלונות הבית, זה גורם להם נזק לטווח ארוך ופוגע באווירת הבית באופן כללי. אז איך אפשר לבצע ניקוי חלונות בכיף, להגיע לתוצאה טובה מבלי לחוות תסכול של זמן ושל מאמץ יתר? להלן מספר טיפים לניקוי חלונות כמו מקצוענים. מוכנים? בואו נתחיל.

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות במחירים שלא הכרתם

אתם זקוקים למוטיבציה. למישהו שירים אתכם ויגרום לכם לזוז. אין ספק, זה קורה לכולנו. כולנו צריכים ידע שירים אותו ויגרום לנו לעשות עבודה טובה ויגרום לחלונות הבית להבריק באמצעות שימוש בציוד נכון ובטכניקות ניקיון מעולות. אז איך זה עובד?

  • בחירת חומר הניקוי – חומר הניקוי המקובל לניקוי חלונות ההוא סבון המבוסס סיליקון. אם יש לכם בבית חלונות סופר יקרים, אולי שווה לכם להשתמש בזה. אבל בניינו, מדובר בסבון יקר ללא הבדל מהותי בין סבונים אחרים. למעשה, אפילו מנקי חלונות מקצועיים בוחרים פחות להשתמש בסבון מסוג זה. סבון כלים בהחלט יכול לעשות את העבודה (אבל תתפשרו על איכות הפעם, סבון כלים איכותי בהחלט יעשה עבודה טובה יותר)
  • טיפול בלכלוך קשה – אם נתקלתם בלשלשת של יונים עכל החלון, בוץ קשוח במיוחד או כל לכלוך קשה? השתמשו בסכין מיוחדת לניקוי חלונות ולגרוד לכלוך קשה. אל תשתמשו בשום סכין אחרת (בטח לא יפנית) על מנת לא לגרום שריטות מיותרות על החלון שלכם.
  • השתמשו במגב מיוחד – זאת בהחלט המלצה, כי גם ניוג עם קצת נייר עיתון יכול לעשות את העבודה. מגב מיוחד לניקוי חלונות הינו מגב שלא ישאיר שום סימן או כתם על החלון שלכם ויספק תוצאה טובה במינימום מאמץ. תוכלו לחפש בגוגל "מגב אגרונומי" או אפילו
  • "מגב הפלא" – עובדה נעימה לאוזן, הם גם לא יקרים במיוחד.
    להקפיד על ייבוש במטלית יבשה – לאחר שעשיתם עבודה מעולה, הבטתם בחלון והרגשם גאווה, זה הזמן לבצע ניגוב עם מטלית יבשה כדי לוודא שלא נשאר שום סימן או כסתם מיותר.
  • טיפ בונוס – שימוש בחומץ & מים חמים יסייע רבות לניקוי החלון. שימו מעט מאוד חומץ בתערובת המים החמים, שלב אחד אחרי השימוש בסבון. תודו לנו אחר כך.

לסיכום

יש עוד אין ספור טיפים לניקוי חלונות ברמה גבוה, כרגע בחרנו להציג את הטיפים הקלים ביותר והטובים ביותר לשימוש. הדבר החשוב ביותר שניתן ללמוד ממאמר זה, שניקוי חלונות איכותי לא חייב להיות פעולה כל כך קרשה כמו שחושבים. שימו ברגע מוזיקה טובה, ויאללה לעבודה.
Play Video about חברת ניקיון טובה