ניקוי בלחץ מים

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים בנויות עם מנוע חשמלי או מנוע בנזין. המנוע מפעיל משאבה שאחראית על הזנת המים ולחיצה שלהם החוצה בכוח רב. המים נלחצים כלפי המשטח עם דיזה ייעודית וישירות כלפי המשטח הרצוי. עם זאת, המים מגיעים למכונת השטיפה דרך צינור ובשלב הזה הם עדיין לא חמים. המים מתערבבים עם חומרי הניקוי המצויים בתוך המיכל הפנימי ומותזים החוצה בלחץ רב כדי להסיר גם את הכתמים העיקשים ביותר.

לחץ המים והספיקה של מכונות שטיפה בלחץ מים חמים יוצרים את כוח הניקוי. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מכונות שטיפה משתמשות בהרבה פחות מים מאשר צינורות גינה רגילים. הסיבה לכך היא שימוש יעיל יותר במים וחיבור אביזרים להגברת הלחץ. ניתן לחבר אביזר עם מברשת ניקוי ייעודי עבור רכבים וסירות, להעדיף אביזר לניקוי דקים מעץ ועוד.

ניקוי בלחץ מים במחירים שלא הכרתם

הנה כמה סיבות שמסבירות מדוע מכונות שטיפה בלחץ מים חמים עולות יותר:

א. יעילות – מכונות שטיפה בלחץ מים חמים יעילות לניקוי שמנים וגריז. אלו פעולות ניקוי שלא ניתן לבצע עם מכונת שטיפה בלחץ מים קרים וזה מייקר את המחיר בעשרות אחוזים.

ב. אבזור – מכונות המיוצרות על ידי חברות גדולות מגיעות עם אבזור מרשים ומשוכלל. בין היתר ניתן לרכוש אותן עם תאי אחסון, מיכלי מים משולבים, אקדח קל ומנגנון לויסות זרימת המים והלחץ.

ג. כוח ניקוי – כוח ניקוי חזק וגבוה מייקר את העלות הממוצעת של מכונות שטיפה בלחץ מים. כוח הניקוי תורם להפעלה רצופה של המכונה ומונע את הצורך בהפסקות יזומות ארוכות.

ניקוי בלחץ מים

החלוקה של מכונות שטיפה בלחץ מים לקטגוריות מגלה מסקנות מעניינות. ראשית, יש הבחנה ברורה בין ההספקים והביצועים של מכונות ביתיות ומכונות תעשייתיות. בעוד מכונות ביתיות משמשות לניקוי משטחי גינה, רכבים או חצרות, מכונות תעשייתיות יכולות לשמש חברות ניקיון, מבני מסחר ושטחים חקלאיים. שנית, מכונות תעשייתיות הן עמידות יותר ומכונות עם מנוע חשמלי וזרם מים חמים הן היקרות בקטגוריות.

Play Video about חברת ניקיון טובה