חברת פוליש

בכל הנוגע לרצפה שלנו, יש סוד אחד שלא כולם מודעים אליו. הסוד הוא שלא חייבים להחליף רצפה על מנת להעניק לה את המראה החדש שאפיין אותה אי שם בעבר ואבד לו. הברק והמראה החלק שהיה לרצפה בתחילת דרכה שחק לרוב, באופן טבעי. שטיפת הרצפה בחומרי ניקוי שונים, שלעיתים אינם מתאימים או מכילים חומרים שלא טובים לרצפה, גרירה של רהיטים, שריטות מנעליים ועוד מגוון גדול של גורמים שונים שוחקים את הרצפה לאורך זמן. התוצאה היא מראה עכור, נטול ברק ועייף, שמשליך על הבית כולו. המסקנה הראשונה שמרבית האנשים קופצים אליה היא שצריך להחליף את הריצוף, אבל האמת היא שכל מה שצריך הוא חברת פוליש. חברת פוליש מספקת שירות נפלא המאפשר לקבל מראה חדש לחלוטין של הרצפה הישנה, עם אפס מאמץ ועלות מינימאלית. במקום להחליף את הריצוף, עשו לו פוליש וזכו את עצמכם במראה חדש ומבריק.

חברת פוליש

חברת פוליש במחירים שלא הכרתם

פוליש היא פעולת ליטוש והברקה שמיועדת למשטחי אבן המאפשרת, בשילוב של פעולת שיוף והחדרת חומרים, מתאפשרת חשיפה של שכבה תחתונה ושמורה של החומר, והענקת מראה חדיש ומבריק לחיפוי. פוליש מיועד לחיפויים שונים, לרבות הרצפה, משטחי עבודה, חיפויי קירות וכיוצא באלה. הוא מסייע להתמודד עם השחיקה הטבעית של החומר ומאפשר לקבל תוצאות שמהוות פתרון מוחלט לדרישת ההחלפה של החיפוי. פוליש היא פעולת קרצוף אשר מיועדת לאבנים טבעיות, או לכל היותר אבן שהיא סמי סינטטית. סוגי פוליש שונים מותאמים לסוגי הריצופים והתרכובות השונות שלהן. מאחר ופעולת הפוליש כוללת שימוש בתרכובות כימיות חיוני שתהיה התאמה בין החומרים השונים לסוג הרצפה. במקרים של רצפת פרקט, למינציה, קרמיקה או גרניט פורצלן, הפוליש לא יכלול שיוף והחדרה של חומרים, אלא מריחת ווקס בלבד. פוליש הווקס מעניק מראה חדיש ומבריק לרצפה, ומעניק לה שכבת הגנה, אך מידת העומק והיסודיות שמאפשר פוליש הווקס הוא מוגבל.

הברקה קריסטלית

פוליש קריסטל

ישנו מגוון סוגי פוליש שונים אותם חברת פוליש מקצועית מסוגלת להעניק לכם, כאשר חברת הפוליש תעשה את הבחינה וההתאמה של הפתרון הטוב ביותר עבור הרצפה שלכם, ובתהליך קצר, יסודי ולא מלכלך, תוכלו ליהנות מרצפה חדשה לחלוטין. הנפוצים שבסוגי הפוליש השונים הם פוליש ווקס שהוזכר קודם. זהו סוג הפוליש הבסיסי ביותר, והוא הכי פחות פולשני. מדובר על פעולה חיצונית בלבד, שבמסגרתה החומר עובר תהליך מריחה יסודי של שכבת ווקס. שכבת הווקס מעניקה שכבת הגנה לרצפה, ששומרת עליה מפני שחיקה עתידית, ומעניקה מראה מבריק וזוהר יותר למשטח. על מנת להבטיח שימור מלא של המשטח, חשוב להקפיד על פוליש ווקס באופן תדיר.

 

פוליש קריסטל

סוגי פוליש

פוליש אקרילי הוא סוג נוסף של פוליש שמתאים כמעט לכל סוגי האבנים אותו מספקת חברת פוליש מקצועית. במסגרתו מתבצע שיוף וציפוי בשכבת הגנה עמידה ששומרת על החומר לאורך זמן. פוליש קריסטל הוא פוליש נוסף שבמסגרתו מוחדרים קריסטלים קטנים אל תוך החומר, כשלאחר מכן מצופה האבן בשכבת הגנה, אשר עוברת תהליך שיוף גם היא. אם אתם מחפשים חברת פוליש ורוצים להעניק לרצפה שלכם את הטיפול הטוב ביותר, צלצלו עכשיו לפסגת הפוליש ותנו לנו לחדש לכם את הרצפה, במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם במיוחד.

Play Video about חברת ניקיון טובה