הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית היא הסוג האיכותי והעמיד ביותר של פוליש והיא מתאימה כמעט לכל סוגי הריצופים. הברקה קריסטלית מאפשרת לקבל מראה סופי מבריק וחדיש, ואף מעניקה שכבת הגנה ששומרת על הריצוף מפני שחיקה עתידית לאורך זמן. רוצים רצפה במראה מבריק וזוהר הזמינו שרות של פוליש קריסטל לרצפה שלכם עוד היום. שימו לב לא ניתן לעשות הברקה קריסטלית לרצפת גרניט פורצלן או קרמיקה. למעשה רצפות מהסוג הנ"ל הנן אטומות ולא מאפשרות להברקה לחדור לאריחים. פוליש קריסטלי מתאים בעיקר למרצות מסוג שיש טרצו ואבן טבעית.

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית במחירים שלא הכרתם

הברקה קריסטלית נעשית באמצעות מכשור ייחודי המאפשר, לאחר קרצוף השכבה העליונה להחדיר קריסטלים אל תוך הרצפה. אלה אחראים על הברק ומאפשרים להחזירו לאבן השחוקה שאיבדה אותו כבר מזמן. החדרת הקריסטלים נעשית באמצעות מכשור מיוחד המאפשר להחדירם אל החומר, מבלי לפגוע בו, באופן כזה, אפשר לעוררו לחיים. לאחר סיום הפעולה המשטח עובר ציפוי מגן, כאשר שכבת ההגנה מאריחה את תוחלת החיים של החומר ומייצרת בידוד ששומר עליו מפני שחיקה עתידית. פוליש קריסטלי הוא כה אפקטיבית שנעשה בו שימוש במקומות הומי אדם, בהם סף השחיקה הוא גבוה במיוחד, והיא ללא ספק הפתרון המושלם לבית שלכם. שלחו לנו הודעת ווצאפ על מנת לקבל הצעת מחיר. 

הברקה קריסטלית

איך לשמור

רצפה שעברה תהליך של פוליש קריסטלי מומלץ לשטוף עם מים בלבד או עם חומר מיוחד. חומר חריפים כגון אקונומיקה עלולים לפגוע באיכות ההברקה ולגרום לירידת הברק. חומרים אלה ניתן להשיג בחנויות מקצועיות או בחניות ברשת האינטרנט. בנוסף שימו לב לעיתים קורה שהברק נשחק עקב שימוש במטלית הספוגה בחומרי ניקוי חריפים. כאשר משתמשים באותו מטלית אשר משמשת לניקוי השירותים. למעשה מטלית זו ספוגה בחורי ניקוי חריפים אל שתשתמשו בה לניקוי רצפה שעברה תהליך של פוליש קריסטלי

פוליש קריסטל

מעניק לכם תחושת ניקיון אינסופית

איך אנחנו יודעים שמשטח מסוים שאנחנו מביטים עליו הוא נקי? ובכן. לכל מוצר, לכל פריט ולכל חפץ יש מידה מסוימת של ברק מקסימלי. קרמיקה באמבטיה, במטבח או על הרצפה היא חומר מאוד מבריק, שקל מאוד לדעת האם הוא מבריק או לא, אך קשה לדעת האם הוא מבריק במקסימום, ובשביל זה צריך איש מקצוע. גם רהיטי עץ הם בעלי ברק, על אף שהרבה פעמים אנחנו לא מצפים מהם להבריק. כדי להבין עד כמה פריטי הריהוט והמשטחים השונים בבית שלכם יכולים להיות מבריקים, אתם צריכים להזמין פעם אחת שירות של הברקה קריסטלית. הברקה קריסטלית היא ההברקה ברמה הגבוהה ביותר, והיא מבוססת על שיטה ייחודית.

Play Video about חברת ניקיון טובה